Karta podarunkowa na święta

Okres świąteczny jest dla wielu osób ulubionym czasem w roku. Sam grudzień - choć radosny - uchodzi za miesiąc dość stresujący. Owy stres spowodowany jest oczywiście koniecznością wyboru prezentów dla najbliższych. Czasem zakup podarunku przychodzi łatwo, a czasem poświęcamy całe dnie głowiąc się nad jego wyborem. Do tego dochodzi fakt, że większość z nas zostawia wszystko na ostatnią chwilę - często nawet na kilka dni przed Wigilią. W takich momentach emocje sięgają zenitu, a my zaczynamy tracić nadzieję, że znajdziemy coś wartościowego. Co robić w takich chwilach?

Trafiony prezent świąteczny na ostatnią chwilę

Gdy choinka już ubrana, a w wannie pływa karp, wiadome jest jedno - musimy działać szybko. Zazwyczaj już od połowy grudnia sklepy zaczynają być przeładowane klientami, którzy tak jak i my poszukują prezentu świątecznego dla bliskiej osoby. Nikt jednak nie ma ochoty spędzać godzin na przeglądaniu asortymentu czy staniu w kolejkach, tymbardziej że czas ten można by przeznaczyć na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Na szczęście, całej tej świątecznej gorączki można uniknąć decydując się na prosty, lecz zawsze trafiony prezent - kartę podarunkową.

Karty podarunkowe to najbezpieczniejsza opcja prezentowa spośród wszystkich dostępnych na rynku. Oczywiście, nie może zostać wybrana przypadkowo - karta podarunkowa do sklepu sportowego nie ucieszy zawodowego kanapowca. Przed zakupem warto zrobić mały rekonesans i poznać zainteresowania drugiej osoby. Nie oznacza to jednak, że musimy przestudiować cały jej życiorys. Wystarczą nam podstawowe informacje, takie jak na przykład to, że często nosi biżuterię lub lubi czytać książki - i to już nam zawęża pole wyboru.

Czy karta podarunkowa dotrze na czas?

Nasze karty podarunkowe są ratunkiem na sytuacje kryzysowe - można je zamówić dosłownie w ostatniej chwili, ponieważ przychodzą bezpośrednio na podany adres email, gotowe do druku - omijają więc korki na drogach i spóźnionych kurierów. W takim wypadku wystarczy jedynie drukarka, kartka papieru, kilka minut wolnego czasu - i prezent gotowy. Czy to nie proste?

Czy karta podarunkowa to dobry prezent na święta?

Czasem można usłyszeć, że karta podarunkowa jest mało przemyślanym prezentem świątecznym. Osoby głoszące te przekonania nie biorą pod uwagę kilku zasadniczych czynników. Przede wszystkim, karty podarunkowe dają obdarowanemu możliwość wyboru. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której na przykład kupiona bluzka ze względu na zły rozmiar będzie musiała zostać wymieniona, lub co gorsza - zwrócona. Karta prezentowa to zdecydowanie lepsza opcja na święta niż kolejna para skarpetek czy naszyjnik, który nie trafi w gusta ukochanej. 

Komu można dać kartę podarunkową na święta?

Tak naprawdę - każdemu! Każdy człowiek, którego cenimy i chcemy mu podarować coś miłego, jednak nie znamy jego dokładnych preferencji, upodobań czy chociażby noszonego rozmiaru, z pewnością ucieszy się z takiego upominka. Może to być dowolna osoba, w tym:

  • mama
  • tata
  • brat
  • siostra
  • przyjaciel
  • nauczyciel
  • współpracownik

Karta podarunkowa będzie dla nich miłym przypomnieniem, że zasługują na to, o czym dokładnie marzą. Podaruj więc bliskim odrobinę radości na święta wręczając im kartę podarunkową do ulubionego sklepu - z pewnością docenią ten gest.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall