Prezenty w Gdańsku

Mieszkasz w Gdańsku i zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie? Urodziny, rocznica, święta… Co chwilę pojawia się nowa okazja do świętowania, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezenty w Gdańsku, które ucieszą każdego obdarowanego.

Miasto Gdańsk

Gdańsk to największe miasto w województwie pomorskim. Na ten moment liczy ono ponad 620.000 mieszkańców, co czyni je piątą co do wielkości aglomeracją w Polsce. Gdańsk jest położony na południowym wybrzeżu Bałtyku, w konurbacji z miastem uzdrowiskowym Sopotem, miastem Gdynia oraz licznymi podmiejskimi gminami, które razem tworzą obszar metropolitalny znany jako Trójmiasto. Liczy on obecnie ponad milion mieszkańców.

Założony w X wieku Gdańsk był przez długi czas członkiem Ligi Hanzeatyckiej. Był także ważnym miastem portowym Europy Środkowej, zwłaszcza dla handlu z krajami Hanzy. Obecnie, Gdańsk należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Polsce. Słynie z licznych atrakcji, dostępu do morza oraz wyjątkowych zabytków, niemożliwych do zobaczenia nigdzie indziej.

Uniwersalne prezenty w Gdańsku

Gdańsk uchodzi za miejsce tętniące życiem. Jest wręcz idealne do zażywania kąpieli - zarówno tych wodnych, jak i słonecznych -, spacerów zabytkowym deptakiem czy nastrojowych wieczorów spędzanych przy lampce wina. Czy jednak to miasto ma coś więcej do zaoferowania? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim, w Gdańsku możesz uszczęśliwić wybraną osobę, dając jej kartę podarunkową możliwą do wykorzystania na terenie miasta.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór voucherów do wykorzystania w najpopularniejszych sklepach Gdańska. Szukasz prezentu dla przyjaciółki? Z pewnością ucieszy ją karta podarunkowa INGLOT, dzięki której będzie mogła sprawić sobie wymarzone kosmetyki. A może, chcesz podarować coś wyjątkowego swojej mamie? W takim wypadku voucher do sklepu jubilerskiego YES w Gdańsku na pewno zrobi na niej wrażenie.

Prezenty w Gdańsku dla smakoszy

Osoba, którą chcesz obdarować jest miłośnikiem kawy? Mamy w takim razie dla Ciebie ciekawą propozycję na prezent. Karta podarunkowa Costa Coffee pozwoli wybranej osobie skosztować na terenie Gdańska kawy najwyższej jakości, przyrządzone przez profesjonalny zespół baristów. Oferta marki obejmuje także słodkie desery, w tym ciasta i torty, a także zestawy na śniadanie oraz lunch. Na ten moment, w Gdańsku znajdziemy 3 kawiarnie Costa Coffee. Mieszczą się one na:

 

  • Ulicy Długiej 5
  • Ulicy Targ Sienny 7
  • Ulicy Rajskiej 10

Jeśli osoba, której chcesz sprawić przyjemność jest miłośnikiem zbilansowanego jedzenia, dla Ciebie również mamy ciekawą propozycję na upominek - voucher do Salad Story. Salad Story jest siecią restauracji oferującą swoim klientom bogatą ofertę zdrowej żywności. W menu poza sałatkami znajdziemy także inne pyszności, takie jak vege burgery, kurczakowe wrapy, czy też zupy-kremy. Dla wymagających, istnieje także możliwość skomponowania własnej sałatki. Obecnie, na terenie Gdańska Salad Story znajdziemy na: 

  • Ulicy Targ Sienny 7
  • Ulicy Aleja Grunwaldzka 141

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall