Prezenty w Lublinie

Lublin to miasto z piękną historią i wieloma tradycjami. Jedną z nich niewątpliwie jest wręczanie prezentów bliskim osobom. Szukasz pomysłu na prezent w Lublinie? Skorzystaj z naszych propozycji.

Gdzie kupić ciekawy prezent w Lublinie?

Oczywiście w internecie! Lublin to miasto wielu możliwości. Znajduje się tu mnóstwo sklepów i punktów usługowych, jednakże vouchery na prezent w Lublinie można kupić tylko online.

Voucher to prezent, który ma bardzo dużo zalet:

 • można go kupić szybko i bez wychodzenia z domu, trzeba tylko wybrać rodzaj vouchera i kwotę;
 • można go kupić nawet w ostatniej chwili, bo vouchery na prezent mają postać elektroniczną. Każdemu może zdarzyć się zapomnieć o prezencie, nie tylko w Lublinie. Dzięki elektronicznym voucherom można zgrabnie wybrnąć z niezręcznej sytuacji;
 • nie trzeba go realizować natychmiast, więc obdarowana osoba ma czas na podjęcie decyzji, co tak naprawdę jej się podoba i na co chce go wymienić, trzeba jedynie pilnować terminu ważności vouchera;
 • można go realizować wielokrotnie, aż do wyczerpania środków – zamiast jednego okazałego prezentu można sobie wybrać kilka mniejszych.

Voucher na prezent nie może być wymieniony na gotówkę, nie podlega też zwrotowi.

Na co można wymienić voucher na prezent w Lublinie?

Lublin lubi robić prezenty swoim mieszkańcom i gościom, dlatego w mieście jest bardzo dużo miejsc, w których można wymienić vouchery. Ich realizacja nie musi oznaczać materialnych prezentów – mogą to być np. doładowania telefonów, zakup dodatkowych opcji w grach, dostawa jedzenia pod wskazany adres itp.

Oczywiście Lublin ma w zanadrzu prezent dla każdego, więc jeśli ktoś woli biżuterię, torebki, kosmetyki czy różnorakie akcesoria to także nie ma problemu. Duża liczba sklepów różnych, także tych renomowanych, marek, to gwarancja, że w mieście znajdzie się prezent dla każdego.

 

Ciekawą opcją są vouchery do zrealizowania w kawiarniach, restauracjach lub w ramach cateringu. To prezent, który miasto Lublin proponuje wykorzystać dla przyjezdnych gości. Można im wysłać taki voucher drogą elektroniczną, by od razu po przybyciu do miasta mogli wypić kawę na koszt osób, które je zaprosiły. Po długiej podróży na pewno będzie to docenione.

Ciekawe pomysły na nietypowe prezenty

Prezenty mogą przyjmować bardzo różną postać. Ostatnio w modzie jest oferowanie emocji i na to także można kupować vouchery. 

Czym są prezenty w postaci emocji? Może to być np.:

 • lot widokowy samolotem,
 • lot balonem,
 • skok ze spadochronu,
 • masaż,
 • wizyta w Escape Room,
 • degustacja piwa lub wina,
 • przejażdżka samochodem sportowym,
 • lot w tunelu aerodynamicznym,
 • nurkowanie.

Powyższa lista to tylko garść przykładów na nietypowe prezenty. Może być ich znacznie więcej. Coraz częściej pojawiają się propozycje darowania na prezent kursu lub warsztatów. Można nauczyć się lepić pierogi, rolować sushi lub odbyć kurs języka angielskiego.

Osobną kategorią są prezenty ze strefy kultury i rozrywki. Może to być bilet na koncert, do kina, teatru, filharmonii. Także te prezenty można wręczać w postaci voucherów. Jest to o tyle wygodne, że obdarowana osoba może samodzielnie wybrać spektakl, seans lub koncert zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall