Prezent na 30 urodziny

(52)
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)

Prezent na 30 urodziny

W wieku 30 lat większość ludzi ma zwykle stabilne życie i stałą pracę. Wkrótce urodziny twojego przyjaciela, koleżanki albo innej bliskiej osoby? Zastanawiasz się, jaki prezent na 30 urodziny można kupić? Mamy pomysły.

W przypadku, gdy osoba świętująca jest przyjacielem lub przyjaciółką, mogą być podarunki wymienione poniżej:

  • Rzeczy symboliczne. Kubek termiczny z inicjałami jako przypomnienie starej tradycji wspólnego spaceru co weekend. Koszulka z nadrukowanym żartem, rozumianym tylko przez przyjaciół. 
  • Rozrywka. Najlepsi przyjaciele znają się takimi, jakimi rzeczywiście naprawdę są. Znaleźć odpowiedź na zagadkę w pokoju zadań. Wybrać się na kurs przetrwania w lesie. Poczuć się częścią natury, gotując potrawę na ognisku. 

Trzydziestolatek jest twoim kolegą? Przypomnieniem o momentach pracy może być dyplom lub zdjęcie na pierwszej stronie magazynu. Prezentem może być rzecz, podkreślająca rodzaj zajęcia, na przykład: apteczka z organizerem wewnątrz dla lekarza lub obrus z nadrukiem mapy świata dla nauczyciela geografii.

Członkowie rodziny mogą na przykład załatwić kartę podarunkową. Karta jubiler pozwoli wybrać kolczyki, pierścionek lub inny rodzaj biżuterii w wygodnym czasie. Zakup odzieży, butów, perfum staje się możliwy po otrzymaniu takiego prezentu.  
 
Kochana osoba może zorganizować romantyczny wieczór w restauracji lub gdziekolwiek indziej jako podarunek. Pomoc ukochanemu człowiekowi w relaksowaniu może wiele znaczyć. Masaż lub SPA pomoże złagodzić stres.

Gdy osoba jest samotna, świetną niespodzianką stanie się bon podarunkowy do biura podróży. Trzeba wybrać datę oraz miejsce podróży.

Obchody 30-lecia - świetna okazja do miłego spędzenia czasu razem.
 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.