Prezent na 30 urodziny

Najpierw słodka, jak miód szesnastka, potem gorąca 18-stka - imprezy urodzinowe dla nastolatków stają się coraz bardziej popularne. Hucznie organizowane podbijają serca nie tylko młodszego grona solenizantów, ale również wzbudzają zainteresowanie nieco starszego społeczeństwa. Finalnie i 30-letni solenizanci pragną uczcić swoje urodziny w oryginalny sposób. Czy wiesz, co wypada, a czego lepiej nie kupować jako prezent na 30 urodziny? To w głowie się nie mieści, żeby na prezent kupować byle co. Jaki prezent na 30 urodziny dla córki, a jaki dla brata lub przyjaciółki? Postaw na sprawdzone gadżety lub upominki uniwersalne i niezawodne!

Prezent na 30 urodziny - nie bądź banalny

Nie tylko 18-stka może być sweet i nie tylko 20 musi być happy. Trzydziestolatkowie też potrafią być hot, a świadczą o tym gorąco organizowane imprezy zarówno w plenerze, jak i w różnej maści lokalach. Świetna zabawa w gronie znajomych i przyjaciół to jednak nie wszystko. Żadna muzyka i dobre jedzenie nie są w stanie zapewnić całkowitego dobrostanu, jeśli ów solenizant nie otrzyma pokaźnej liczby prezentów. A co kupić na urodziny, by nie odnieść imprezowej i prywatnej klapy? Oto najczęściej wskazywane, niebanalne propozycje!

Co kupić na 30 urodziny? Propozycje dla niej:

  • dobra książka, która właśnie stała się hitem na rynku czytelniczym, a której nie można jeszcze dostać w standardowej ofercie. Zamów ją w przedsprzedaży i zagwarantuj swojej solenizantce pierwszeństwo w odkrywaniu nowych przygód ulubionej bohaterki.
  • voucher do sklepu - to nie musi być bon na pokaźną sumę. Ważne, żeby voucher dotyczył sklepu z wybranej branży, a asortyment odpowiadał zainteresowaniom określonej osoby.
  • personalizowany upominek - jeśli z solenizantką łączy Cię wyjątkowa więź i nie wiesz, co jej podarować to spraw jej ogrom radości oryginalnym zdjęciem, wspólną pamiątką z wakacji lub własnoręcznie wykonanym gadżetem. 

Co kupić na 30 urodziny? Propozycje dla niego:

  • mężczyźni zwykle nie są wymagającym odbiorcom prezentu, a ucieszą się z upominku, który po prostu odpowiada ich potrzebom. Kup mu zatem voucher do sklepu, o którym potrafi mówić godzinami i w którym dokonuje częstych zakupów. To będzie prezent zarówno praktyczny, jak i oryginalny zarazem.
  • prezent na 30stke dla faceta? Dobrej jakości portfel, pasek, czapka, szal? To wszystko już było! Kup mu baniak dobrego piwka lub kartę upominkową upoważniającą go do zakupu luksusowego alkoholu. Niech ma, niech się cieszy, niech wie, że Ty chcesz dla niego najlepiej!

Co kupić na 30 urodziny kobiecie, a co mężczyźnie?

To jest dobre pytanie, szczególnie, jeśli szykuje się solidna impreza. Bo, jak wiadomo, każdy chce sprawić solenizantowi tyle radości, ile tylko jest to możliwe. 

Jedno jest pewne. Personalizuj prezenty, kupuj z głową. Kieruj prezenty do kobiety lub do mężczyzny i korzystaj z bogatej oferty voucherów bo jak się okazuje, to jedna z najpewniejszych, upominkowych ofert prezentu na 30 urodziny dla mężczyzny i dla kobiety.

Już wiesz, co kupić na 30 urodziny? Sięgnij po tę garść pomysłów!

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall