Prezent na 50 urodziny

Co kupić mężczyźnie, a co kobiecie na okrągłe 50. urodziny, by był to prezent trafiony?

50 urodziny - nie lada okazja

Okrągły jubileusz to piękna okazja do świętowania. Bardzo często wyprawia się wówczas huczne przyjęcie, a prezent na 50 urodziny musi być dobrze przemyślany i dopasowany do potrzeb oraz sposobu bycia danej osoby. Ważna uwaga dla młodych: 50-latkowie to nie starcy! Nawet jeśli mają już wnuki, zapomnij o wełnianych kapciach i voucherze na zabiegi rehabilitacyjne w sanatorium (o ile nie ma ku temu wyraźnych wskazań). Krem na zmarszczki też raczej nie będzie mile widziany. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się bon podarunkowy do drogerii lub sklepu z ekskluzywnymi kosmetykami. Niech jubilat/jubilatka sami podejmą decyzję co do tego, jakich produktów będą używać. W tym wieku z reguły ludzie mają już swoje preferencje i wiedzą, czego chcą. 

Prezent na 50 urodziny dla niej

Kosmetyki, ubrania, buty, torebki, tego nigdy za wiele. Trudno jednak czasem trafić w gust, rozmiar, ulubiony zapach itp. Dlatego u nas dostaniesz między innymi karty podarunkowe do sklepów odzieżowych, kosmetycznych, jubilerskich i drogerii. Wydaje Ci się to mało oryginalne? Zatem może jakieś nietypowe prezenty na 50 urodziny? Akcesoria sportowe? Wybierz kartę podarunkową do sklepu sportowego. Aktywność fizyczna jest ważna w każdym wieku, a im później to sobie uświadamiamy, tym gorzej.

A może voucher do restauracji? Niech jubilatka wybierze się z partnerem, przyjaciółką lub inną wybraną osobą, z którą będzie chciała spędzić trochę wolnego czasu. Półwiecze to dla wielu osób dobry moment na zmiany. Dzieci idą na swoje, a rodzice przeprowadzają się lub remontują. Co więc powiesz na praktyczny prezent w postaci vouchera do sklepu budowlanego albo z artykułami do domu, wyposażeniem wnętrz? Wazony, obrazy, lampy, dekoracje to takie drobiazgi, z którymi trudno jest dokładnie trafić w gust. Voucher sprawdzi się idealnie, jest jak podarowanie pieniędzy, lecz przemyślane. Zdarza się, że prezent w postaci gotówki rozejdzie się w sumie nie wiadomo na co. Karta podarunkowa daje znacznie większą pewność, że zostanie spożytkowana na coś praktycznego lub przyjemnego, w zależności od upodobań i potrzeb jubilata.

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Chcesz kupić elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny? Postaw na męską biżuterię, zegarki lub ekskluzywną odzież. Wybierz z naszej oferty voucher do sklepu, który pozwoli obdarowanemu odświeżyć swój wygląd. Jeśli jubilatem jest miłośnik motoryzacji lub gadżeciarz, z pewnością ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z elektroniką i artykułami RTV albo do sklepu z częściami samochodowymi. Może planuje zadbać o swoje auto albo sprawić sobie coś nowego?Ciekawym pomysłem będzie także bon na zakupy w sklepie komputerowym bądź roczny abonament na pakiet Office Microsoft 365.

Jeżeli szykuje się duża impreza urodzinowa z okazji pięćdziesiątki Twojej mamy, taty, przyjaciółki, kolegi, cioci czy sąsiada, zaproponuj zrzutkę z innymi gośćmi na wybrany voucher. Dzięki temu jubilat będzie miał jeszcze większy budżet na zakupy, spełnianie swoich potrzeb i marzeń.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall