Prezent na 55 urodziny

Wybierz voucher, bon zakupowy do sklepu, w którym solenizant znajdzie coś idealnego dla siebie. Pozwalając mu na samodzielność, zyskasz pewność, że będzie to trafiony prezent.

Przemyślany prezent na 55 urodziny

Zastanawiasz się nad tym, co kupić na 55 urodziny kobiecie, mężczyźnie, tacie, mamie, koleżance, cioci, szwagrowi? I słusznie! Przemyśl to dobrze, zanim podejmiesz decyzję. Czego pragnie solenizant, który kończy 55 lat? Pewnie tego samego, co wielu 30-latków, a nawet 20-latków. Dużo zależy od konkretnego człowieka, tego, jaką jest osobą, co lubi, robić, czym się interesuje. Nie tylko studenci marzą o oryginalnych i ekstremalnych przygodach, dalekich wyprawach, próbowaniu tego, co nowe. Szósta dekada życia jest równie dobra na takie atrakcje, co każda inna, a w wielu przypadkach nawet lepsza. To moment, w którym nie trzeba się już opiekować małymi dziećmi, spędzać czas na placu zabaw, pomagać w lekcjach, wozić na zajęcia dodatkowe. Po  50. nareszcie jest czas dla siebie. Można skupić się na własnych przyjemnościach i realizacji postawionych sobie celów. Niektórzy na tym etapie przeżywają syndrom pustego gniazda, gdy ich dzieci pozakładały już własne rodziny. Warto pomyśleć o tym, podczas ustalania tego, co kupić na 55 urodziny. Dobrym pomysłem będzie w takiej sytuacji podarunek, który pomoże wypełnić wolny czas, znaleźć zajęcie, nowe hobby.

Jaki wybrać prezent na 55 urodziny dla mamy?

Szukasz czegoś wyjątkowego dla kobiety, która poświęciła Ci kawał swojego życia? Świetnie ją znasz, ale wiesz, że macie różny gust i wolisz nie wybierać jej ekskluzywnej biżuterii, ani ciuchów samodzielnie? Wśród naszych propozycji znajdziesz więc vouchery do sklepów jubilerskich, sklepów z markową dzieżą, fantastycznymi torebkami i doskonałej jakości perfumami. A może Twoja mama jest osobą bardzo aktywną fizycznie lub do tej pory nie była, lecz postanowiła wraz z wiekiem zmienić przyzwyczajenia, pozwolić sobie na więcej ruchu, gdy w końcu ma na to czas? Podaruj jej zatem bon zakupowy do sklepu ze sprzętem sportowym. Niech wybierze sobie stylowy strój albo akcesoria do ćwiczeń.

Oryginalnym i bardzo fajnym pomysłem na prezent na 55 urodziny dla niej będzie voucher na eBilety.pl. Niech wyjdzie do kina z drugą połówką, do teatru z przyjaciółką, albo zaproponuj wspólny wypad na koncert jej ulubionego zespołu.

Prezent na 55 urodziny dla taty, który zawsze się sprawdzi

Tak, tak, to oczywiście voucher! Wybierz sklep, w którym tata z radością będzie przebierał w asortymencie. Co go kręci? Motoryzacja? Gadżety i elektronika? Eleganckie ciuchy? Książki? Sport? Jaka jest jego pasja? Lubi wyjeżdżać na ryby, czy całymi wieczorami gra na konsoli? Pamiętaj jednak, by swoim zakupem nie narazić się mamie. Wybierając prezent na 55 urodziny dla niego, miej na uwadze, że lepiej nie zawężać swojego wyboru do jednego przedmiotu, jednego biletu. Pozwól tacie zdecydować, na co ma ochotę. A może daj mu całkowicie wolną rękę, kupując voucher na jedną z platform zakupowych, na których kupi co tylko zechce, o ile zmieści się w budżecie?

Podpowiadamy, że voucher wcale nie musi być głównym prezentem dla solenizanta/solenizantki. To może być ciekawy dodatek, niespodzianka.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall