Prezent na 60 urodziny

Wiek, w którym kobiety wychodzą na emeryturę. Mężczyźni robią się mądrzejsze. Niecierpliwie czekasz na uroczystość? Myślisz, jaki prezent na 60 urodziny kupić? Mamy kilka pomysłów.

Upominek

Nocnik-tablica podświetlana na drzwi pokoju z napisem "60 lat jest dopiero połową życia". Personalizowany leżak emerytki. Zegarek na ścianę z grawerem "60 lat czekałem na Ciebie".

Dbanie o wygląd

W nasze czasy dbanie o swój wygląd potrzebuje niemałych wydatków. Bon podarunkowy do sklepu odzieżowego pozwoli wybrać wspaniałą sukienkę, spodnie lub garnitur. Voucher do salonu urody umożliwi korzystanie z usług fryzjerskich, masażysty oraz kosmetologa.

Trunki

Dobry whisky, brandy, rum, miód pitny wskazują na to, że mężczyzna ma klasę. Wielką przyjemność kobieta otrzyma, pijąc nalewkę, szampan, wino oraz martini. W zestawie z niezwykłą kryształową karafką napój alkoholowy zawsze będzie przypominać Święto.

Warsztat

W tym wieku człowiek na pewno ma swoją pasję. Bon podarunkowy na warsztat kulinarny, ceramiczny bądź gry na gitarze pozwoli zdobyć nową wiedzę. Poznać nowości szycia rozszerzy możliwości ulubionego hobby.

Rozrywka kulturalna

Bilet do filharmonii, teatru bądź na balet pozwoli otrzymać wrażenie od dziedziny autorów klasycznych, bądź nowej sztuki.

Wycieczka

Zwiedzić nowy kraj, poznać jego osobliwości kulturalne oraz ludzi przynosi wiele korzyści. Bon podarunkowy do biura turystycznego daje taką możliwość. Ponadto dostępne są również wycieczki weekendowe. Na przykład, degustacja wina pod okiem doświadczonego sommeliera.

Prezent przynoszący pozytywne emocje jest najlepszy. Znając bardzo dobrze bliską osobę, lekko można wybrać ciekawy podarunek.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall