Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Co kupić na rocznicę ślubu mężowi? Oto kilka inspiracji na oryginalne prezenty na rocznicę ślubu dla męża, aby docenił gest i sam poczuł się doceniony. Coś dla fanów sportów, niezwykłych wrażeń i coś dla tradycjonalistów.

Prezent na rocznicę dla męża, który lubi praktyczne prezenty

Może przydałyby mu się nowe elementy garderoby, ale nie chcesz mu samodzielnie kupować dobrych butów czy płaszcza? Podaruj mu kartę podarunkową do sieci odzieży premium, gdzie obkupi się od stóp do głów. Jeśli mąż lubi sport, ucieszy się z bonu do sklepu sportowego albo z wykupionych treningów online. A może marzy o nowym telefonie? Karta podarunkowa do sklepu z elektroniką to strzał w dziesiątkę.

Luksusowe prezenty na rocznicę dla męża

Mąż jest fanem perfum, ale nie do końca możesz trafić z wyborem flakonika pod jego gust? Kup w prezencie na rocznicę ślubu dla męża bon podarunkowy do perfumerii, gdzie sam wybierze idealny zapach. Możesz też go zabrać na weekend do Paryża albo na narty w polskie góry, wykupując bon na wycieczkę.

Prezent na rocznicę dla męża-tradycjonalisty

Jeśli mąż lubi czytać książki, z pewnością doceni kartę podarunkową do księgarni, gdzie będzie mógł samodzielnie wybrać nowe powieści lub kryminały. Możesz też wybrać bon do teatru lub do kina. Jeśli lubi gotować, dobrym podarunkiem będzie warsztat kuchni włoskiej prowadzony pod okiem profesjonalnego kucharza. Kolejną propozycją jest wykupienie mężowi udziału w kursach online. Jeśli marzył o nauce programowania, malowania, tatuażu albo języka hiszpańskiego, z pewnością ucieszy się teraz z takiej możliwości.

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża

Możesz też podarować mężowi na rocznicę ślubu miłe wspomnienia. Jeśli jest fanem testowania nowych aktywności i lubi niecodzienne rozrywki, możesz postawić na przykład na:

  • lot paralotnią,
  • lot szybowcem,
  • lot w tunelu aerodynamicznym,
  • degustację piwa,
  • voucher na jazdę motocyklem,
  • bon na nurkowanie,
  • voucher na spływ kajakowy,
  • przejażdżkę samochodem sportowym,
  • voucher na gokarty,
  • wizytę w escape roomie.

To tylko propozycje z wielu męskich rozrywek, na które możesz zakupić  bony. Organizatorzy wydarzeń postarają się o całą resztę. Jednego możesz być pewna – Twój mąż z pewnością zapamięta ten prezent i będzie długo o nim wspominał. Im więcej emocji, tych na dłużej zapisze się wspomnienie w pamięci. Ciekawe co przygotuje dla Ciebie w kolejnym roku?

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Wspólne doświadczenia

Prezent dla męża na rocznicę ślubu może być też waszym wspólnym prezentem. Jeśli chcesz towarzyszyć wybrakowi serca w jakiejś aktywności, to dlaczego nie? Voucher na romantyczną jazdę konną dla dwojga, wizyta w SPA, kolacja przy świecach – prezent na rocznicę dla męża może stać się okazją do wspólnego celebrowania kolejnego roku razem.

A jeśli Twój mąż ma wszystko albo w ogóle nie masz pomysłu, co mu kupić na prezent na rocznicę ślubu, wybierz bon do sklepu internetowego, w którym jest wszystko, na przykład Allegro albo Amazon. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o rocznicy. Gdyby się zdarzyło przypomnieć o niej w ostatniej chwili, wszystkie vouchery możesz kupić szybko i przez Internet. 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall