Prezenty dla rodziców często wybiera się dość trudno. Z jednej strony – oni sami zawsze powtarzają, że niczego im nie trzeba, ale z drugiej – czujesz, że każdy taki prezent musi być naprawdę wyjątkowy, więc każdy, jakie znajdziesz, wydaje Ci się niewystarczająco dobry.

Prezent dla rodziców - razem czy osobno?

Wspólny prezent dla rodziców to zawsze kusząca wizja, ponieważ pozwala podkreślić, że to jakaś okazja, która łączy ich oboje. Czy będzie to elegancki weekend w SPA, czy tylko jakieś gadżety, czy praktyczny prezent dla rodziców, zawsze ma to na swój sposób lepszy wydźwięk niż dwa prezenty, których nic nie łączy.

No właśnie – druga opcja to prezenty oddzielne, ale przygotowane w taki sposób, że jednak mają coś wspólnego. Jeśli chcesz przygotować nietypowy prezent dla rodziców, to możesz kupić na przykład mamie jakiś element biżuterii, a tacie portfel z grawerowanym podobnym motywem.

Tak naprawdę oczywiście nie ma większego znaczenia, czy przygotujesz wspólny prezent dla rodziców, czy dwa oddzielne prezenty – liczy się to, żeby były to przemyślane podarunki wybrane z sercem.

Trochę klasycznych pomysłów i ciut nowoczesnych

Prezenty dla rodziców to często klasyczne rozwiązania: teatr, kolacja, wspólny masaż – dobrze dobrany voucher pozwala na zachowanie elastyczności przy korzystaniu z takich prezentów.

Pewnym odświeżającym elementem są personalizowane prezenty dla rodziców, a więc na przykład grawerowany kufel, personalizowany portfel, o którym już wspominaliśmy, albo kalendarze z własnymi zdjęciami. To ciekawy sposób, by stworzyć oryginalny prezent dla rodziców, jednocześnie nie odchodząc zbyt daleko od klasycznych rozwiązań, które większość rodziców po prostu bardzo lubi. Z takim indywidualnym akcentem stają się one jednak zdecydowanie ciekawsze.

Są jednak takie rzeczy, których bezpośrednio kupić się nie da. Wtedy pozostają vouchery albo karty podarunkowe. To sposób na praktyczny prezent dla rodziców. Taka forma podarunku nie tylko może przynieść więcej radości, ale ma też inne zalety.

Dlaczego właśnie voucher jako prezent dla rodziców?

Voucher jako prezent dla rodziców ma kilka bardzo istotnych zalet.

  • Może to być praktyczny prezent dla rodziców. Wystarczy wybrać voucher do wykorzystania w takim sklepie, w którym rodzice znajdą coś, co naprawdę im się przyda. Dla taty może to być choćby bon do sklepu budowlanego, dla mamy do drogerii, ale tak naprawdę wybór tutaj jest zupełnie dowolny – sam najlepiej się orientujesz, dokąd wysłać rodziców, żeby kupili sobie to, co im naprawdę potrzebne.

  • Vouchery jako prezenty dla rodziców są po prostu wygodne. Wycieczka, lot balonem czy masaż – to kwestia drugorzędna, bardzo często wystarczy, że na prezent nie dostaną kolejnego przedmiotu, z którym niezbyt wiadomo, co zrobić, a który później zbiera kurz tylko dlatego, że jakoś tak głupio prezent wyrzucić.

  • Vouchery można wykorzystać jako oryginalny prezent dla rodziców, bo nawet jeśli będą do wykorzystania w przewidywalny sposób, to sam forma takiego prezentu często jest bardzo fajną niespodzianką, a jeśli jeszcze umiejętnie połączyć voucher z dobrym ciastem, pięknym bukietem albo dobrym winem, to już tym bardziej.

Nawet personalizowane prezenty dla rodziców, choć oczywiście mają zdecydowanie indywidualny rys, nie pozwalają na tak dużą elastyczność, jak właśnie vouchery czy bony podarunkowe. A ponieważ te ostatnie można kupić do coraz większej liczby sklepów, możliwości stają się większe i większe. Gdyby natomiast wydawało Ci się, że to nadal nie rozwiązuje wszystkich problemów, to możesz kupić uniwersalny bon podarunkowy, który rodzice sami wymienią na voucher do konkretnego sklepu. W ten sposób zyskujesz już całkowicie wolną rękę.

Dla rodziców liczą się przede wszystkim dobre wrażenia

Czy można źle dobrać voucher dla rodziców? Oczywiście, ale zdecydowanie łatwiej jest znaleźć właściwy bon czy kartę podarunkową, niż konkretny produkt w sklepie. Pamiętaj tylko o tym, że niektóre vouchery będą mogły wymagać od Ciebie nieco większego zaangażowania – na przykład być może trzeba będzie pomóc rodzicom umówić się na kolację za voucher albo pomóc im wymienić bon na bilety do teatru. To jednak zdecydowanie niewielka cena za możliwość zobaczenia ich szczerych uśmiechów.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall