Nie zawsze bycie singielką oznacza wielki smutek, pustkę i samotność. Dziś to raczej filozofia życiowa i sposób na zapewnienie sobie maksymalnej swobody. Czy wpływa to na wybór prezentu? Czasem pewnie tak – widać to po niektórych naszych propozycjach wyżej, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że bycie singielką prawie dla nikogo nie jest centralnym punktem osobowości, więc nie ma się co upierać przy prezentach dla singielki.

Prezent dla singielki? Niezawodne są karty podarunkowe!

Nie bez kozery bony podarunkowe dla singielki to jedna z najlepszych opcji prezentowych, na jakie można się zdecydować. Najfajniejsze w nich jest to, że pozostawiają naprawdę sporą elastyczność – wiele jest sklepów, kawiarni czy restauracji, do których można taki bon zamówić, a później jeszcze obdarowana może sama wybrać konkretny prezent.

Na tym zresztą polega różnica między kartą podarunkową lub bonem podarunkowym a voucherem – ten ostatni ważny jest na ściśle określony produkt, natomiast kupon dla singielki kobieta może wykorzystać zupełnie dowolnie, decydując się na zakup dowolnego produktu z oferty wystawcy.

Często mówi się, że upominki dla singielek powinny być związane z zakupami, bo przecież chodzenie na zakupy relaksuje. Również w ten schemat karta podarunkowa dla singielki wpisuje się całkiem nieźle, więc to kolejny punkt dla bonów.

Do jakiego sklepu warto kupić kartę podarunkową?

Główny problem po stronie osoby kupującej prezent to wybór wartości upominku i tego, w jakim sklepie karta podarunkowa dla singielki będzie możliwa do wykorzystania. Wartość jest w miarę łatwo oszacować, ponieważ prawdopodobnie nie jest to pierwszy prezent, jaki sobie robicie, a w zależności od okazji można wybrać coś odrobinę tańszego lub droższego. Ale do jakiego sklepu karta powinna być ważna?

  • Modne dziś są sklepy sportowe. W większości z nich można kupić karty podarunkowe już od 50 złotych, ale nie brakuje i takich, gdzie najtańsze bony podarunkowe dla singielki będą kosztowały 20 zł.

  • Żeby prezent był do niej idealnie dopasowany, warto kupić dla kobiety bon do drogerii lub perfumerii. Tutaj jednak trzeba wziąć pod uwagę i to, że przy cenach dobrych kosmetyków raczej nie będzie to bon podarunkowy za 20 złotych.

  • Wiele singielek bardzo ucieszyłoby się z bonu do restauracji lub kawiarni – tych jest zaskakująco dużo i w wielu przypadkach może to być wybór idealny.

  • Ponieważ singielki często ogromną wagę przykładają do wyglądu otoczenia, w którym mieszkają, warto też wziąć pod uwagę na przykład bony podarunkowe dla singielki do sklepów z wyposażeniem wnętrza.

Wybór oczywiście jest mocno subiektywny i ta lista ani nie wyczerpuje wszystkich opcji, ani nawet nie gwarantuje, że coś z niej będzie dobrym pomysłem. Albo inaczej – wszystkie te pomysły są dobre, tylko czasem po prostu warto poszukać dalej, dobierając prezent do zainteresowań obdarowanej i swoich możliwości finansowych.

Co dodać do bonu podarunkowego, żeby prezent był jeszcze fajniejszy?

Od strony funkcjonalnej naprawdę trudno dziś wyobrazić sobie lepszy prezent niż bon podarunkowy. Obiektywnie jednak trzeba przyznać, że wizualnie karta podarunkowa dla singielki nie robi piorunującego wrażenia. Żebyśmy się dobrze zrozumieli: same karty są oczywiście ładnie zaprojektowane, to samo dotyczy fizycznej formy bonów, jednak warto coś do takiego prezentu dołożyć.

  • Klasyka to bukiet albo bombonierka. Chodzi o drobny upominek, naprawdę drobny, który będzie stanowił wyraz pamięci i przywiązania. To miły gest, który sprawia, że prezent jest odbierany dużo przychylniej.

  • Przy nieco większym budżecie można się zdecydować na prezent personalizowany – czy będą to wspomniane przez nas na początku czekoladki z napisem, czy grawerowany kieliszek do wina to już rzecz indywidualna, ale w tym pomyśle drzemie niewyczerpany potencjał.

  • Można też tak zaaranżować sytuację, żeby prezent właściwy wręczyć na przykład przy okazji spotkania w kawiarni albo wyjścia na piwo – wtedy już nie trzeba kupować niczego więcej, bo dodatkiem jest atmosfera sama w sobie.

  • Takim niezbędnym minimum jest wydrukowanie bonu – większość z nich można zresztą zamówić w formie drukowanej na ładnym papierze. Choć uczciwie trzeba przyznać, że są i takie kobiety, które wolą formę cyfrową (można mieć obie).

Czy kupon dla singielki sprawdzi się na każdą okazję?

Może to za duże uproszczenie, ale generalnie karta podarunkowa dla singielki jest najbardziej uniwersalnym prezentem, jaki można wymyślić. Czy na każdą okazję? I tak, i nie.

Na pewno nie warto zawsze przy każdej okazji dawać dokładnie takiego samego bonu. Kupon dla singielki trzeba dobrać przynajmniej wartością do konkretnej okazji, a najczęściej warto zmienić też od czasu do czasu sklep, w którym karty będą honorowane. To jednak również nie jest żelazna zasada, bo jeśli prezent był udany, to może warto go powtórzyć, zamiast zmieniać go tylko dlatego, że tak jest napisane w internecie?

Warto mieć gdzieś z tyłu głowy, że choć obowiązują pewne utarte zasady dotyczące nawet tak nietypowych prezentów, jak bony podarunkowe dla singielki, to ważniejsze jest tu zadowolenie konkretnej osoby.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall