Prezenty dla świadka

Prezent dla świadka w postaci vouchera do wybranego sklepu to miły gest i piękny zwyczaj. Sprawdź, nasze propozycje dla swojego drużby.

Prezenty dla świadka w tradycji weselnej

Rola świadka na ślubie oraz weselu, jest pełna wymagań i to już sporo przed datą tego wyjątkowego wydarzenia. Trzeba się wykazać odpowiedzialnością, ogromnym wsparciem, a także trzeźwością umysłu. W zależności od regionu i panującej w nim tradycji świadek może zbierać prezenty, rozporządzać alkoholem, gotówką, pilnować, by obsługa sali oraz orkiestra wywiązywali się ze swoich zadań, a także troszczy się o całokształt imprezy. Wcześniej może pomagać panu młodemu w skompletowaniu stroju, zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego, przywiezieniu wódki na salę itd. To mnóstwo pracy, a także stresu. Zdecydowanie warto okazać swoją wdzięczność, kupując oryginalny prezent dla świadka, który będzie stanowił wyraz uznania i podziękowanie za okazane wsparcie. Taki zwyczaj jest stosunkowo nowy, ale w niektórych rejonach stał się już elementem tradycji i warto go pielęgnować Sprawienie przyjemności komuś bliskiemu, kogo zdecydowałeś się powołać na świadka tego ogromnie ważnego wydarzenia, będzie sympatycznym gestem i nie warto z niego rezygnować.

Prezenty dla świadka - pomysły

Z czego ucieszy się Twój świadek? Jaką jest osobą, co lubi robić w wolnym czasie? Na pewno doskonale wiesz. Na świadka najczęściej powołuje się bowiem najbliższego przyjaciela, brata, kuzyna lub szwagra, czyli osobę, doskonale znaną. Podaruj mu voucher do wybranego punktu lub bardziej uniwersalnie, do platformy zakupowej, by mógł zdecydować, czego akurat potrzebuje. Pomyśl tylko, czy bardziej ucieszy go karta podarunkowa do sklepu sportowego, sklepu z częściami samochodowymi czy może abonament w platformie streamingowej?

Miłośnik gier komputerowych z radością przyjmie bon na zakup jakiejś nowej, albo części do komputera. To będzie dobry pretekst, by po ślubie zorganizować sobie męski wieczór z konsolą i piwem w roli głównej.

Zawsze sprawdzonym pomysłem na prezent dla świadka będzie też voucher do kina lub na eBilet.pl, gdzie sam wybierze sobie wydarzenie kulturalne, na które ma ochotę się udać. Zdecydowanie zasługuje na chwilę relaksu po weselu, gdy cały stres i ciążąca na nim odpowiedzialność odpuszczą.

A może coś ze sklepu odzieżowego? Voucher na zakupy w jednym z ekskluzywnych salonów odzieży, z którymi współpracujemy, to fantastyczny prezent dla świadka, który lubi się dobrze ubrać. Może sprawi sobie eleganckie spinki do mankietów, nowy krawat, albo skórzane rękawiczki? Świadek preferujący odzież sportową, chętnie zaś wybierze się na zakupy do sklepu sportowego, gdzie dostanie wygodne i dobrej jakości ubrania.

Jak wręczyć prezent dla świadka?

Prezenty dla świadka i świadkowej wręcza się uroczyście podczas trwania wesela. Najczęściej jest to wówczas, gdy ma miejsce podziękowanie rodzicom, dziadkom, rodzicom chrzestnym. Ustalcie to wcześniej z orkiestrą, wodzirejem, DJ-em, by przewidział w swoim programie wywołanie świadków na środek. Oficjalne podziękowanie im w obecności wszystkich zebranych gości będzie dodatkowym wyróżnieniem i wyrazem ogromnego szacunku.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall