Prezenty dla świadkowej

U nas znajdziesz najlepsze prezenty dla świadkowej, bez chodzenia po sklepach i długiego zastanawiania się nad tym, co wybrać.

Prezent dla świadkowej - podziękowanie za trud i wsparcie

Tradycje weselne zmieniają się z biegiem lat i nieustannie ulegają ewolucjom. Kiedyś zwyczajem było, że świadkowie państwa młodych otrzymywali w ramach podziękowania za pełnienie tej zaszczytnej funkcji butelkę wódki, kilka butelek lub inny, dobry alkohol. Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej. Coraz popularniejszym trendem w wielu regionach Polski jest wręczanie drobnych podarunków wszystkim gościom, a nieco większych świadkom. To bardzo miły gest, zresztą każda okazja jest dobra, by sprawić komuś bliskiemu przyjemność, zrobić niespodziankę. Jedyny problem, który się tu jednak pojawia, to wymyślenie, co na prezent dla świadkowej?

Sprawdzony pomysł na prezent dla świadkowej

Przygotowania do ślubu wiążą się z koniecznością sprostania niezwykłej ilości obowiązków, podejmowaniem licznych decyzji, dlatego mamy rozwiązanie szybkie i łatwe z jednoczesną gwarancją trafienia w 10. Kobiety uwielbiają karty podarunkowe. Ustal tylko, czy w danym przypadku lepiej sprawdzi się bon na zakupy do sklepu z biżuterią, kosmetykami, sklepu odzieżowego, czy może do księgarni internetowej. Elegancki voucher zapakowany w ozdobną kopertę to wyjątkowy prezent dla świadkowej, który będzie mogła spożytkować tak, jak chce. Na pewno znajdzie on swoje zastosowanie i stanie się miłym akcentem pięknego dnia. Do koperty możecie dorzucić elegancką kartkę, na której złożycie swoje własnoręczne podpisy i być może oryginalny wierszyk z podziękowaniami, pełen powagi lub humoru, w zależności od tego, jaką świadkowa jest osobą i co przyjmie z większą radością.

Prezenty dla świadkowej, które umilą jej czas wolny

Jedni po pracy biegną na siłownię lub tenisa, inni wolą poczytać lub obejrzeć serial przy lampce wina. Z pewnością dokładnie wiesz, którym typem osoby jest Twoja świadkowa. U nas znajdziesz vouchery dla każdej kobiety. Miłośniczka literatury, domatorka ucieszy się z vouchera do jednej z największych księgarni, gdzie poza książkami może dostać gry planszowe na długie wieczory w gronie znajomych oraz płyty z muzyką i drobiazgi do mieszkania. Dobrze sprawdzi się także pakiet na platformie streamingowej, dzięki któremu będzie mogła oglądać najlepsze filmy i seriale bez wychodzenia z domu.

Fanka sportu i aktywnego stylu życia chętnie przyjmie kartę podarunkową na zakupy do sklepu sportowego. Na pewno przydadzą jej się nowe legginsy, top, akcesoria do ćwiczeń, nowy plecak na piesze wycieczki lub inne elementy wyposażenia, do realizacji swojego hobby.

Niektóre panny młode kupują w prezencie voucher do kina albo na eBilety.pl, a po ślubie wspólnie ze świadkową organizują sobie babski wypad, by odetchnąć i zrelaksować się po ciężkim okresie, związanym z przygotowaniami do wesela.

Idealny prezent dla świadkowej, podziękowanie za jej pracę i pełnione obowiązki powinien odpowiadać preferencjom obdarowywanej. Jeżeli jednak nie wiesz, co wybrać, brakuje Ci czasu na to, by się nad tym zastanowić, postaw na uniwersalną kartę giftmall, która daje bardzo szerokie możliwości i można ją wykorzystać w ogromnej ilości różnorodnych miejsc.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall