Prezenty dla teścia

Właściwie to powinniśmy w tym miejscu po prostu ustawić przekierowanie na stronę z prezentami dla taty, ale wszyscy wiemy, że choć do teścia mówi się „tato” i wiele jego zwyczajów ma wspólnych z ojcem, to jednak jakoś prezent trudniej jest wybrać. Nawet po wielu latach, kiedy już się z teściem zżyje, wciąż pozostaje to sporym wyzwaniem, więc nie, nie będzie przekierowania, tylko solidna porada.

Ułatwiaj sobie życie: nie kupuj teściowi, tylko teściom

Zaczniemy od porady, która naprawdę może ułatwić życie. Bo o ile prezent dla teścia wybiera się trudno (dla teściowej często jeszcze gorzej), to prezent wspólnych to często bułka z masłem. Jakiś voucher na weekend w spa albo chociaż kolację w mieście i po problemie! I prezent na święta dla teściów można w ten sposób załatwić bez najmniejszego bólu, to już na imieniny czy urodziny jednak warto postarać się bardziej, bo to wszak święta cokolwiek indywidualne.

Co podarować teściowi na urodziny?

Na prezent dla teścia na urodziny warto kupić coś, co przyniesie konkretne emocje. Największe oczywiście towarzyszą pojawieniu się w garażu nowego Lamborghini, ale to pewnie nie wchodzi w grę, prawda? Wielu facetów z niewiele mniejszą radością spojrzy na komplet narzędzi, ale takich prawdziwych, a nie byle jakich. Tyle że tu wybór jest olbrzymi i na dobrą sprawę nikt poza teściem nie wie, jakie narzędzia są mu naprawdę potrzebne. Rozwiązaniem może być bon podarunkowy albo voucher, który pozwoli na dokonanie odwlekanych zakupów garażowo-warsztatowych.

Zwykle zresztą prezent dla teścia to powinien być jakiś praktyczny upominek dobrany zależnie od zainteresowań. Czy będzie to potężna ładowarka bezprzewodowa, kamień do pizzy czy wąż ogrodowy ze zraszaczem to już rzecz mocno indywidualna, ale wartość iść w stronę prezentów, które nie są przesadnie symboliczne, za to można ich używać na co dzień.

A co z symboliką prezentów dla teścia?

Niby prezent dla teścia powinien być użyteczny, ale zawsze będzie on lepiej odebrany, jeśli jednocześnie będzie na swój sposób osobisty. No zaraz – ktoś powie – jak zrobić, żeby wąż ogrodowy był osobistym prezentem? Pewnie dałoby się, gdyby mieć do dyspozycji sprzęt do nanoszenia nadruków, ale zdecydowanie łatwiej będzie zaprosić teścia na kolację albo do głównego prezentu dołączyć kartkę z życzeniami.

Uprzedzając pytania: tak, najprawdopodobniej błyskawicznie znajdzie się taka kartka na makulaturze, ale uwierz – same emocje pozostaną. Teściowie mają niezwykły dryg do wykrywania prezentów kurtuazyjnych, wręczonych tylko dlatego, że wypada, wymuszonych. Bez względu na to, jaki masz pomysł, co chcesz podarować, postaraj się, żeby był to prezent indywidualny. To oczywiste, że jeśli postanowisz na imieniny dać teściowi ekstra klucz dynamometryczny, to kupisz znaną markę, ale dołącz do prezenty kartkę imieninową albo kwiaty. Każda okazja jest dobra, żeby pokazać, że prezent nie został kupiony tylko dlatego, że tak należy.

Vouchery dla teścia na urodziny: do jakiego sklepu kupić bon?

Voucher jest zawsze świetnym wyborem, ale to też nie tak, że każdy będzie równie dobry. Sam wybór sklepu może być problematyczny, więc oto kilka podpowiedzi, od których warto zacząć poszukiwania:

  • sklepy budowlane lub z wyposażeniem warsztatu: nie ma faceta, który powie, że ma już wszystkie potrzebne narzędzia, zawsze jest coś, co warto mieć, ale czego się nigdy z różnych powodów nie kupuje;
  • sklep hobbystyczny: czy to wędkarstwo, czy motoryzacja, czy cokolwiek innego, taki bon jako prezent dla teścia na urodziny będzie podwójnie udany, bo raz, że będzie można kupić coś fajnego, a dwa, że to sposób na powiedzenie „aha, widzisz, jednak trochę cię znam”;
  • sklep z elektroniką: prawie każdy facet jest takim trochę gadżeciarzem, więc bon do sklepu z elektroniką zostanie wydany dość szybko.

A jako wspólny prezent na święta dla teściów warto poszukać czegoś, co zadowoli ich oboje, czyli niekoniecznie leniwe SPA, ale może jakieś warsztaty, wycieczki albo degustacje?

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall