Prezenty na 30 rocznicę ślubu

Skoro szybki przegląd prezentów na 30. rocznicę ślubu mamy ogarnięty, teraz trzeba spojrzeć na sprawę szerzej, bo jednak 30 lat wspólnego życia to całkiem poważny jubileusz. Wybór prezentu nie może więc po prostu ograniczyć się do trafienia którejś pozycji z listy – bez względu na to, jak dobrze przemyślana by ta lista nie była.

Przede wszystkim wspólny prezent

Prezenty na 30 rocznicę ślubu warto przede wszystkim dobrać w taki sposób, żeby małżonkowie mogli z nich skorzystać razem. Niby nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć im dwa vouchery: na przykład na ekstremalną przejażdżkę 4x4 oraz wizytę u makijażystki, ale sam rozumiesz: wspólne życie wypadałoby świętować wspólnie, a dwa vouchery, choć każdy z nich będzie świetny, nie do końca na to pozwalają.

Elementem, który można wykorzystać do połączenia dwóch oddzielnych prezentów, jest wspólna pamiątka na 30 rocznicę ślubu – kartka z życzeniami, obraz na płótnie itp. W tym przypadku jednak tak naprawdę mowa już często o trzech prezentach: dwóch indywidualnych i jednym wspólnym, a to niekoniecznie najlepszy wybór choćby ze względu na ceny.

Karta podarunkowa jako prezent na 30 lat małżeństwa – czy to ma sens?

Tak, przyznajemy, że „karta podarunkowa” nie brzmi nawet w połowie tak ekscytująco jak „naszyjnik z pereł”, ale to nie jest kurs sprzedaży, że dobrze brzmieć, tylko poradnik prezentowy. I w tym zakresie karty podarunkowe mają naprawdę spory potencjał. Wyżej możesz sobie przejrzeć część oferty i nad tym może nie będziemy się rozwodzić, za to podsuniemy kilka dodatkowych sugestii, które możesz wykorzystać, żeby uatrakcyjnić prezent, którego głównym elementem jest karta podarunkowa albo voucher.

  • Przede wszystkim – przekaż taki prezent w formie wydrukowanej. Będzie to jednocześnie symboliczna pamiątka na 30 rocznicę ślubu – taki prezent po prostu zdecydowanie lepiej wygląda niż kod spisany na kartce czy fragment wydrukowanego maila, nawet jeśli w każdej formie ma taką samą moc sprawczą.
  • Po drugie, niektóre vouchery do SPA to dość podstawowa oferta. Możesz, wykonując jeden telefon, trochę je rozbudować i poprosić, żeby do realizacji takiego vouchera doliczona została na przykład patera owoców w pokoju albo.
  • Bon podarunkowy albo voucher można też uatrakcyjnić, organizując na przykład bezstresowy transport na miejsce realizacji. I to wcale nie oznacza wynajmu limuzyny – po prostu załatw bilety na pociąg albo poświęć parę chwil, żeby zostać kierowcą w tym dniu. 
  • Wartość bonu sama w sobie nie ma wielkiego znaczenia, ale jeśli zamierzasz dać jako prezent na 30 lecie pożycia małżeńskiego prezent w formie vouchera do jubilera o wartości 50 złotych, to przemyśl to – taka kwota u jubilera po prostu nie pozwala na wiele, tym samym voucher, choć będzie pięknym gestem, stanie się nieco kłopotliwy.

Karty podarunkowe nie były popularne, ponieważ nie wyglądają imponująco, ale 30 rocznica ślubu to taka okazja, przy której fizyczne wymiary prezentu naprawdę nie powinny mieć znaczenia. W końcu obrączki też nie ważyły po pół kilograma, więc o co chodzi?

(Nie)oryginalne pomysły na prezent z okazji 30. rocznicy ślubu

Ustalmy sobie jedno: samo to, że prezent jest oryginalny, nie czyni go udanym, a brak oryginalności nie sprawia, że prezent to porażka. Ale jest taka kategoria prezentów, które są bardzo przewidywalne, a mimo to mało kto je dostaje. Są więc mało oryginalne jako pomysły, ale zaskakująco oryginalne, kiedy już się je realizuje.

  • Świetny prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców to na przykład romantyczna kolacja dla dwojga w dobrej restauracji. Brzmi banalnie, ale – wierz lub nie – to jeden z rzadziej realizowanych pomysłów właśnie dlatego, że wiele osób wychodzi z tego założenia, że jeśli coś jest do przewidzenia, to nie warto tego realizować. Owszem, warto!
  • Kwiaty. Warto zastrzec, że nawet najpiękniejsza wiązanka raczej nie będzie samodzielnym prezentem, ale kiedy wręcza się voucher czy bon upominkowy z okazji 30. rocznicy ślubu, to warto połączyć to albo z kwiatami, albo z butelką dobrego wina. Też niby banał, ale taki prezent z miejsca staje się bardziej prestiżowy. A nie oszukujmy się – 30 lat wspólnego życia zdecydowanie jest osiągnięciem prestiżowym.
  • Drobny podarunek. Wiele osób tak bardzo skupia się na głównym – w sensie najdroższym – prezencie, że brakuje już energii na zorganizowanie drobnego upominku. To szczególnie cenne, jeśli główny prezent nie będzie realizowany w dniu rocznicy – wtedy warto dać rodzicom z okazji rocznicy ślubu na przykład voucher do wykorzystania kiedykolwiek i bombonierkę do świętowania już teraz.

Romantyczne prezenty dla dwojga wcale nie są tak oryginalne, jak możesz podejrzewać: ofert jest dużo, ale są zaskakująco rzadko wybierane. Żeby wiedzieć, czy powinieneś jako prezent na 30 lecie pożycia małżeńskiego kupić na przykład voucher na kolację przy świecach, odpowiedz sobie na jedno proste pytanie: a kiedy ostatni raz małżonkowie byli na takiej kolacji? Całkiem prawdopodobne, że było to wiele lat temu, wtedy zdecydowanie taki voucher będzie dobrym pomysłem. A jeśli chodzą co tydzień, to może faktycznie wtedy warto rozejrzeć się za czymś innym.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall