Prezenty na 50 rocznicę ślubu

Przygotuj się na nadchodzące złote gody! Zorganizuj prawdziwą niespodziankę.

Najlepsze prezenty na 50 rocznicę ślubu

50 wspólnych lat, to wynik godny pozazdroszczenia. Nie każdy ma takie szczęście i tyle sił, by starczyło ich na pół wieku u boku drugiej osoby. To piękna miłość, ale na pewno też mnóstwo pracy, a zarówno za jedno, jak i drugie należą się ogromne brawa. Małżeństwa z tak stażem często urządzają z tej okazji mniejsze lub większe przyjęcia, czasem pomagają im w tym dzieci oraz wnuki. W końcu jest co świętować! Pojawia się jednak pytanie, jaki prezent na 50 rocznicę ślubu będzie adekwatny do takiej sytuacji? Najlepszy prezent to taki, który jest dopasowany indywidualnie do potrzeb, gustu oraz sposobu bycia obdarowywanych.

Praktyczny prezent na 50 rocznicę ślubu

Wiele osób najbardziej ceni sobie prezenty, które można wykorzystać. Nie kupuj im bibelotów do postawienia na półce lub schowania w ciemnym kącie szafy, by wyjmowali je tylko wtedy, gdy przychodzisz z wizytą. Może jest coś, z czego para chętnie by skorzystała? Lubią ułatwiać sobie życie i nadążają za nowinkami technicznymi? Podaruj im bon zakupowy do sklepu z artykułami AGD, by wybrali sobie robota kuchennego, mikrofalę, toster, albo zmywarkę. Ta ostatnia to szczególnie dobry pomysł. Osoby starsze często twierdzą, że przyzwyczaiły się do ręcznego mycia naczyń. Tak mówią zwykle ci, którzy nie mieli nigdy zmywarki. Konieczność długiego stania przy zlewie i moczenia stawów dłoni nikomu jeszcze nie wyszła na dobre, szczególnie w starszym wieku. Możecie kupić prezent na złote gody z innymi członkami rodziny. Im większą kwotę uzbieracie na voucher, tym lepsze zakupy będą mogli zrobić Wasi bliscy.

Jako prezent na 50 rocznicę ślubu dla cioci i wujka albo znajomych sprawdzi się voucher do wykorzystania na jednej z platform zakupowych. W razie potrzeby zaproponuj pomoc w założeniu konta i nauczeniu jego obsługi. Możliwość robienia zakupów online z dostawą do domu, na pewno będzie dużym udogodnieniem, które przyda się na przyszłość.

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców będzie strzałem w 10?

Chcesz podarować rodzicom coś wyjątkowego, wyrazić dumę i okazać swój doping? Wyślij ich na koncert, do restauracji na kolację we dwoje lub do teatru. Daj im voucher na eBilety.pl, niech sami zdecydują, dokąd mają ochotę udać się na randkę. Niech pielęgnują swoją relację, celebrując wspólnie spędzane chwile. A może na prezent na 50lecie ślubu zorganizuj składkę z rodzeństwem, by zafundować rodzicom wspaniałą wycieczkę, na którą sami by się nie zdecydowali, bo szkoda im pieniędzy? Do biletu na samolot dołączcie voucher do sklepu internetowego lub odzieżowego, w którym będą mogli kupić nowe stroje kąpielowe, buty trekkingowe lub inne drobiazgi, potrzebne do wyjazdu.

Prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców to najlepsza okazja, by podziękować im za ich poświęcenie, włożony w wychowanie trud. Świetnym sposobem będzie voucher do sklepu z ekskluzywną biżuterią albo sklepu meblowego, w którym rodzice wybiorą coś ekstra do domu. Być może chcieli wymienić ostatnio kanapę albo zastawę stołową, ale woleli kupić duże prezenty wnukom na święta? Pokaż rodzicom, że oni też zasługują na to, co najlepsze.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall