Prezenty na Dzień Dziecka

Wszystkie dzieci uwielbiają świętowanie i prezenty. Każda okazja jest do tego dobra, a Dzień Dziecka szczególnie. Maluchy i nastolatki czekają na ten czerwcowy dzień z utęsknieniem i oczekują, choćby drobnego upominku. Także dorosłe dzieci lubią wiedzieć, że rodzice o nich nie zapomnieli. O ile święto to jest dla dzieci powodem do radości, o tyle dla rodziców jest nierzadko prawdziwym problemem – bo, co kupić na Dzień Dziecka?

Pomysły na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

Dzień Dziecka powinien być bardzo szczególnym. Najlepiej, jeśli jest spędzany w gronie rodzinnym. W większości miejscowości organizowane są festyny i pikniki rodzinne, na których można skorzystać z wielu atrakcji dla małych dzieci. Wspólnie spędzony czas, dmuchańce, wata cukrowa czy wielki deser lodowy to doskonały prezent na Dzień Dziecka dla przedszkolaka.

Prezenty na Dzień Dziecka dla uczniów

Dzieci w wieku szkolnym lubią spędzać czas z rodzicami, ale niekoniecznie na festynie, gdzie główną atrakcją są dmuchane zamki. Znacznie lepszym pomysłem jest wspólny posiłek w ulubionej restauracji i wyjście do kina. Jeśli rodzic zna preferencje filmowe swojej pociechy może wręczyć jej bilety na konkretny film. Jeśli nie – doskonale sprawdzi się voucher, który można wykorzystać nie tylko 1. czerwca, ale także kilka dni później. Mniejsze dzieci chętnie wybiorą się na film z rodzicami, a nastolatki pewnie zaproszą do kina swoich znajomych.

Prezent na Dzień Dziecka w szkole

Dzień Dziecka obchodzony jest nie tylko w domu, ale również w szkole. Poza dniem wolnym od zajęć oraz organizowanymi z tej okazji festynami szkolnymi, każdy uczeń otrzymuje też jakiś drobiazg na Dzień Dziecka. Najczęściej są to słodycze, przybory szkolne lub małe maskotki, których zadaniem jest uprzyjemnienie czasu nauki.

Prezent dla dorosłych dzieci

Często słyszy się, że „dzieckiem jest się tak długo, jak długo ma się rodziców”. Tym samym także dorośli mogą liczyć na drobny podarunek od mamy lub taty. Trzeba przyznać, że kupienie prezentu dorosłemu dziecku jest znacznie trudniejsze niż maluchowi. Mimo wszystko warto postarać się i znaleźć upominek idealny. Wybierając prezent na dzień dziecka dla dorosłej córki lub syna warto pamiętać, że:

  • Nie zawsze cena jest najważniejsza. Często znacznie bardziej liczy się czas poświęcony na znalezienie idealnego prezentu, który zostanie zapamiętany na lata;
  • Zazwyczaj wystarczy drobiazg, który udowadnia, że dorosłe dziecko to też dziecko;
  • Warto postawić na prezent spersonalizowany – kubek z dosadnym napisem czy koszulkę z zabawnym nadrukiem;
  • Niekiedy idealnym prezentem jest voucher, który pozwoli spełnić marzenia dorosłego dziecka lub zachęci do działania. Karnet na basen lub siłownię to często pierwszy krok do zadbania o swoje zdrowie, bon na zakupy do drogerii pozwoli poszaleć wśród kosmetyków, a voucher do restauracji da powód do przyjemnego spędzenia czasu w gronie bliskich i znajomych.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall