Prezenty na przejście na emeryturę

Moment przejścia na emeryturę niesie ze sobą sporo emocji. Dla niektórych jest to wyczekany czas swobody i wolności, a dla innych smutku związanego z brakiem zajęcia zawodowego. Bez względu na konkretne odczucia, dobrym pomysłem jest zakup prezentu z okazji przejścia na emeryturę.

Jaki prezent na przejście na emeryturę?

Prezenty na przejście na emeryturę to bardzo miły gest, który może sprawić sporo radości seniorowi (lub seniorce). W końcu po wielu latach w jednym lub różnych miejscach pracy, dana osoba zasługuje na szacunek i uznanie. Pomysł na prezent (przejście na emeryturę) powinien odpowiadać potrzebom danej osoby i jej preferencjom. Wybierając konkretny podarunek, warto kierować się tym, co osoba przechodząca na emeryturę lubi robić w czasie wolnym, czym się interesuje, jakie są jego pasje poza pracą. Dla niektórych może być to gotowanie, dla innych aktywności fizyczne, a dla jeszcze innych spędzanie czasu z książką w restauracji lub oglądanie filmów w zaciszu domowym. 

Prezenty na przejście na emeryturę - karty podarunkowe

Doskonałym pomysłem na prezent z okazji przejścia na emeryturę są karty podarunkowe, czyli vouchery. Takie podarunki są idealnie dopasowane do adresata, ponieważ może on wybrać konkretne produkty lub usługi, które chce kupić za daną kartę podarunkową. 

Prezent z okazji przejścia na emeryturę dla mamy

Z okazji przejścia na emeryturę, warto sprawić mamie niespodziankę i kupić jej voucher podarunkowy. Do ciekawych pomysłów na prezent należą:

 • karta na zakupy w sklepie z multimediami, książkami, płytami i filmami 
 • voucher do wykorzystania w sklepie spożywczym;
 • karta podarunkowa do księgarni, w której mama może kupić książki, albumy fotograficzne, tomiki poezji;
 • karta podarunkowa do drogerii, dzięki czemu mama będzie mogła kupić sobie wszystkie wymarzone kosmetyki;
 • voucher do kawiarni, gdzie mama może iść sama, z mężem lub partnerem, z koleżankami, albo znajomymi z poprzedniej pracy;
 • voucher na zakup subskrypcji w muzycznym serwisie na kilka miesięcy lub lat;
 • karta podarunkowa na serwis streamingowy, co może sprawić dużą przyjemność osobie, która chętnie ogląda filmy i seriale.

Prezent z okazji przejścia na emeryturę dla taty

Moment przejścia na emeryturę może być dla taty radosną chwilą lub też przykrą, powiązaną z poczuciem końca aktywności zawodowej. W obu tych przypadkach dobrym rozwiązaniem jest zakup karty podarunkowej, która da dużo radości:

 • voucher na stronę internetową do zamawiania jedzenia, dzięki czemu tata będzie mógł zamówić smaczny obiad dla siebie, całej rodziny lub zrobić przyjęcie dla znajomych z okazji przejścia na emeryturę;
 • karta podarunkowa do sklepu spożywczego lub księgarni;
 • voucher na zakup gier na konsolę, jeśli tata lubi w ten sposób spędzać czas;
 • karta podarunkowa w formie doładowania telefonu, na przykład na rok, dzięki czemu tata będzie mógł zaoszczędzić i zawsze będzie dostępny;
 • karta do filmowego lub muzycznego serwisu streamingowego. 

Wybór wartości vouchera oczywiście zależy od indywidualnych możliwości. Można znaleźć karty podarunkowe już za mniej niż 50 złotych, chociaż z okazji przejścia na emeryturę warto postawić na nieco wyższą kwotę, dzięki czemu możliwy będzie wybór ze znacznie większej puli kart podarunkowych. 

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall