Prezenty na rocznicę ślubu

Życie zaczyna się po ślubie i wie to każdy mąż. A gdy zbliża się rocznica ślubu to zobowiązany jest do pokazania się z najlepszej strony, bo inaczej czekają go ciche dni, które na początku są bardzo głośne. Czas więc poznać faje pomysły na prezenty na rocznicę ślubu.

Prezenty na rocznicę ślubu dla Niej

Mężczyźni bywają zapominalscy i często zapominają nawet o sprawach, które dla ich żon mają ważne znaczenie. Ale gdy zapomną o rocznicy ślubu to mają naprawdę duży problem. Co jak co, ale tego kobiety nie zapominają. Jeżeli więc nie chcecie mieć przy każdej okazji wypominane, że zapomnieliście o rocznicy, to czas wybrać coś fajnego. Prezent na rocznicę ślubu nie musi być kosztowny, aby był udany. Rzecz jasna pamiętajcie, że kobiety z garnków się nie cieszą, a zakup blach do ciasta nie jest dobrym wyborem i równa się takim pomysłom jak zakup karnetu na siłownię czy balsamu na rozstępy. Co więc kupić? Oczywiście voucher. Czas więc poznać ciekawe pomysły na prezenty na rocznicę.

  • Dla miłośniczki butów oczywiście voucher do sklepu obuwniczego świetnie się sprawdzi.
  • Gdy chcecie powiedzieć, jak bardzo kochacie, wybierzcie voucher do sklepu jubilerskiego.
  • Dla partnerki, która lubi adrenalinę voucher na lot szybowcem będzie strzałem w dziesiątkę.
  • Dla pasjonatki mody polecamy voucher do butiku.
  • Dla zapracowanej sprawdzi się voucher na weekend w SPA. 

Jak widzicie pomysłów na prezent na rocznicę związku jest naprawdę sporo. Wystarczy tylko skorzystać z naszych rad i już macie pewność, że ujrzycie szczery uśmiech i wzruszenie na ustach ukochanej żony.

Prezent dla męża na rocznice ślubu - spraw mu przyjemność i pokaż jak wiele dla Ciebie znaczy

Prezenty na rocznicę dla męża mogą być związane z jego zainteresowaniami, ale też pasjami czy miłością do samochodów. W końcu nikt tak dobrze nie zna faceta jak jego żona i trzeba przyznać, że również on nie zna siebie tak dobrze. Dlatego też trzeba przyjąć zasadę, że to co kupi żona będzie na pewno się podobać. Ale nie ma się co martwić, bo kobiety nie wpadają na pomysły, by kupić tabletki na odchudzanie czy też skarpetki. Co spodoba się mężowi?

  • Jeżeli jego pasją są samochody, to kup mu voucher do sklepu motoryzacyjnego.
  • Jeżeli lubi dobrze zjeść, ale jest na lekkiej diecie, to zrób wyjątek i zakup voucher na prawdziwą biesiadę.
  • Jeżeli mąż kocha adrenalinę i szybkie samochody, to voucher na przejażdżkę sportowym pojazdem mu się spodoba.
  • Jeżeli lubi majsterkować, to kup voucher do sklepu budowlanego.
  • Jeżeli lubi gry, to zakup vouchera do sklepu PS go ucieszy.

Jak więc widzicie wybór jest naprawdę ogromny. Korzystając z naszych pomysłów macie pewność, że i u mężczyzny pojawi się wzruszenie, w końcu „chłopaki też płaczą” ze wzruszenia.

Rocznica ślubu - prezent na miarę oczekiwań

Tyle się słyszy, że liczy się nie tylko cena prezentu lecz sam gest i jest to prawda. Jeżeli akurat Wasz portfel świeci większymi pustkami, bądź też odkładacie pieniądze na zakup mieszkania, to wystarczą drobnostki. Upominek na rocznice ślubu może sprawić taką samą przyjemność jak drogi gadżet. Nic tak mężczyzny nie ucieszy jak to, gdy żona zakupi mu voucher do sklepu z bielizną, taką no wiecie...oczywiście dla niej. Żona ucieszy się zaś z vouchera do sklepu z dodatkami aranżacyjnymi czy nawet księgarni. Może być więc fajnie i tanio. Możecie też kupić wspólnie voucher, choćby do SPA.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall