Prezenty na Święta dla taty - fajne i ciekawe pomysły

Tata jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka i to niezależnie od tego, ile się ma lat. Nawet po 30-tce po pomoc biegnie się do rodziców, a obiady nigdzie nie smakują tak dobrze jak w rodzinnym domu. Zatem, gdy zbliżają się święta czas zastanowić się, co kupić tacie po choinkę.  A my mamy fajne pomysły i...się z Wami podzielimy.

Co kupić tacie na święta? Oczywiście nie skarpetki

Analizują najbardziej nieudane prezenty świąteczne można powiedzieć, że w zestawieniu top trzech najgorszych prezentów na pierwszym miejscu znalazłyby się skarpetki, na drugim majtki, a na trzecim piżama. I niech pierwszy rzuci...piżamą ten, kto nigdy nie kupił tacie skarpetek na święta. I wiecie ojcowie to jednak superbohaterowie, bo potrafili jeszcze okazywać radość z takiego żenującego prezentu. Ale czas najwyższy się zrewanżować i zrehabilitować za lata kupowania skarpet. Co kupić tacie na święta? Na pewno dobrym wyborem będzie voucher. Tym bardziej, że do wyboru są vouchery do różnych sklepów, ale nie tylko.

Fajne prezenty dla taty na święta, czyli co kupować, by nie żałować?

Prezent pod choinkę dla taty może być spełnieniem jego marzeń, ale też możecie wziąć pod uwagę zainteresowania. Wiecie już, że skarpetki nie są dobrym pomysłem. Mówi się, że dobry prezent wcale nie musi być drogi, ale z drugiej strony tani prezent dla ojca, który tak wiele dla nas robi? Bądźmy poważni - to nie wchodzi w grę. Co więc kupić?

  • Dla taty majsterkowicza dobrym prezentem będzie voucher do sklepu z narzędziami.
  • Dla taty „modnisia” sprawdzi się voucher do eleganckiego sklepu z obuwiem.
  • Dla taty miłośnika dobrych trunków można kupić voucher na degustację whiskey.
  • Dla taty lubiącego wrażenia polecamy voucher na przejażdżkę szybkim samochodem.
  • Dla taty, który lubi dobre sprzęty voucher do sklepu z elektroniką będzie strzałem w dziesiątkę.

Prezent dla ojca na święta może być więc spełnieniem jego marzeń, ale może być też związany z zainteresowaniami. Możecie też zakupić voucher na męski wyjazd.

Prezent dla taty na święta - pomysły (by mama  prezentu dla taty za Was nie wybierała)

Gdy wypowiadacie na głos: „nie wiem jaki prezent dla taty pod choinkę wybrać” już z pomocą biegnie mama, która chętna jest do tego, by Wam doradzić. Tyle tylko, że jej rady...cóż, nie zawsze są udane. W końcu możecie się dowiedzieć, że ojcowie pragną nowych garnków czy wypadu do spa, albo, że przyda się nowy krawat, choć takowego nie mieli założonego od ślubu, który był ponad 30 lat wcześniej. I choć zazwyczaj mamy słuchać trzeba, tak jednak lepiej tego nie robić wybierając prezent. Na szczęście macie nas, a my udzielamy tylko dobrych rad. Rzeczywiście vouchery na różne atrakcje sprawdzą się wręcz idealnie. Możecie choćby kupić voucher do kina, ale i księgarni, sklepu budowlanego czy na lot szybowcem, bądź przejażdżkę szybkim samochodem. Wtedy macie pewność, że radość z prezentu będzie prawdziwa. A teraz, gdy sami macie dzieci możecie już ćwiczyć mimikę, gdy sami otrzymujecie skarpetki pod choinkę, podczas gdy listy do Mikołaja Waszych pociech mają dobre kilka stron.  Teraz Was czekają lata mało udanych prezentów czyt. majtek i skarpetek. Skoro już znacie ból takich prezentów, warto wynagrodzić ojcom lata takich upominków. Wystarczy tylko wybrać fajny voucher. Możecie nawet wybrać taki na wspólną kolację na prawdziwe męskie jedzenie, które będzie zupełnym przeciwieństwem tego, co jecie teraz.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall