Prezenty na urodziny - spraw komuś przyjemność i zaskoczyć miłym upominkiem

Nie tylko otrzymywanie prezentów jest przyjemnością, lecz także ich dawanie. Urodziny to świetna okazja, by kupić coś bliskiej osobie. Jednocześnie dobry i udany prezent wcale nie musi być kosztowny. Dziś przedstawimy wam fajne pomysły na udane prezenty.

Świętujcie urodziny - bo wiek to tylko liczby

Mówi się, że każda okazja jest dobra, by podarować komuś prezent. Ale są takie okazje, że zakupienie choćby drobnego upominku jest wręcz obowiązkowe i tutaj mamy na myśli choćby urodziny. Rzecz jasna są osoby, które ukrywają swój wiek - tak mamy na myśli kobiety, jednak i one zapewne ucieszą się z prezentu. Oczywiście prezent musi być udany. Tyle tylko co kupić, gdy w głowie pomysłów brak, a urodziny bliskiej Wam osoby zbliżają się wielkimi krokami? W zasadzie można powiedzieć, że ile jest osób, tyle jest pomysłów na upominek na urodziny, bo każdy prezent może być udany, ale każdy też może być faux pas. Pomysły na prezenty urodzinowe mogą być ciekawe, ale mogą być też klasyczne. Ważne jest to, aby były udane. W końcu chcecie, by bliskiej osoby zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia, a nie pojawiła się pulsująca żyłka, która jest wyrazem wściekłości, bo kupiliście karnet na siłownię czy tabletki na odchudzanie. Co więc można kupić? Można np. voucher. To zapewne dobre rozwiązanie. W końcu dla każdego znajdzie się coś fajnego. Ten rym może nie jest najwyższych lotów, za to vouchery jako prezenty już tak. Zawsze możecie postawić na taki do perfumerii. W końcu któż z nas nie lubi eleganckiego zapachu, który dodaje pewności siebie, ale też jest kropką nad „i” stylizacji? Można też wybrać choćby voucher do księgarni, bo przecież książek nigdy za dużo. A gdy bliska Wam osoba lubi biżuterię, to voucher do sklepu jubilerskiego spełni jej oczekiwania. I pamiętajcie - nigdy  nie przypominajcie kobiecie ile kończy lat.

Prezent na urodziny - klasyczny, śmieszny, poważny czy stylowy?

Jaki jest idealny prezent na urodziny? Oczywiście udany. Ale jak sprawić by taki był? Wystarczy tylko dobrać go do osoby, która obchodzi urodziny. Niejako prezent pokazuje nam to, co wiemy o bliskich. Zatem co wybrać?

  • Dla miłośników klasyki doskonale sprawdzą się vouchery do sklepu sportowego czy RTV
  • Dla osób, które cechuje poczucie humoru możecie kupić voucher do sklepu ze śmiesznymi gadżetami
  • Dla tych, którzy mają marzenia w wersji ekstremalnej dobrze sprawdzi się voucher na skok spadochronowy
  • Dla kobiet, które kochają buty prezent może być tylko jeden, czyli voucher do sklepu obuwniczego
  • A gdy nie macie zupełnie pojęcia co kupić, postawcie na voucher do SPA

Gdy życie zaskakuje, czyli co zrobić, gdy zapomnisz o urodzinach żony

Cóż mówi się, że kobiety pamiętają wszystko i trudno się z tym nie zgodzić i pamiętają wpadki mężów nawet po latach. Zatem, gdy zapomnicie o urodzinach żony, to można powiedzieć, że lepiej się w domu nie pokazać...bez prezentu, bo możecie mieć ciche dni połączone z bardzo głośnymi. Jednocześnie nie musicie też stresować się kupowaniem prezentu na ostatnią chwilę, gdy pomysłów Wam brakuje. Wystarczy tylko voucher do sklepu z słodkościami czy też sklepu jubilerskiego i już macie pewność, że Wasze partnerki z uśmiechem zareagują na taki upominek. W końcu życie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać i dlatego też warto skorzystać z naszych pomysłów na prezenty urodzinowe.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall