Prezenty na urodziny dla taty

(31)
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Multi karta giftmall
Kup od 30 PLN
Uniwersalna karta podarunkowa
eBilet eBilet
Kup od 50 PLN
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Allegro Allegro
Kartą podarunkową można zapłacić za dostawę
Kup od 20 PLN
Platforma handlowa
Grupa Morele Grupa Morele
Kup od 50 PLN
Grupa sklepów internetowych
MI-Home MI-Home
Kup od 50 PLN
Sklep RTV i AGD
Digitalo Digitalo
Kup od 50 PLN
Księgarnia internetowa
TaniaKsiazka.pl TaniaKsiazka.pl
Kup od 30 PLN
Księgarnia internetowa
Morele.net Morele.net
Kup od 50 PLN
Sklep komputerowy
Empik Empik
Kup od 25 PLN
Elektronika, Muzyka, Prasa i Książki
BYTOM BYTOM
Kup od 100 PLN
Sklep odzieżowy  
Motoria.pl Motoria.pl
Kup od 50 PLN
Sklep z częściami samochodowymi
W.KRUK W.KRUK
Kup od 100 PLN
Biżuteria i zegarki
North Fish North Fish
Kup od 50 PLN
Siec restauracji
Zalando Zalando
Kup od 100 PLN
Sklep internetowy
Carrefour Carrefour
Kup od 10 PLN
Sieć hipermarketów

Prezenty na urodziny dla taty

Chyba każdy zna problem z prezentem urodzinowym dla taty, bo jest coś, co łączy wszystkich ojców. Właściwie to są dwie takie rzeczy. Pierwsza to memiczne „świecisz mi, czy sobie”, a druga: „mi niczego nie trzeba, wszystko mam”. I to właśnie przez to drugie stwierdzenie wybrać prezent dla ojca na urodziny to często prawdziwa mordęga. Ale teraz na poważnie, bo i problem nie jest błahy!

Ojcowie nie kupują drobiazgów

Niby każdy wie, że w życiu najwięcej radości często przychodzi z małymi rzeczami, a ojcowie właśnie na drobiazgi nigdy nie mają ani czasu, ani pieniędzy. Nawet dobra bombonierka to dla nich zawsze niepotrzebny wydatek, ale jako prezenty dla taty na urodziny jest to od lat praktycznie pewniak. Dla niektórych takim drobiazgiem mogą być części do ulubionego roweru albo zestaw wierteł, bo przecież stare „dają jeszcze radę” (choć wszyscy sąsiedzi poświadczą, że nie, nie dają).

Voucher możesz kupić w ciemno

Jako prezent dla taty na urodziny od dziecka voucher sprawdza się zawsze, a to z paru powodów. Po pierwsze, często to właśnie sposób na to, żeby tacie zafundować jakąś przyjemność, której sobie zawsze odmawiał, a po drugie, są to prezenty, które mają znacznie silniejszy wymiar emocjonalny. I tu pojawia się kwestia, którą można by chyba uznać za trzeci atut: vouchery nie zajmują miejsca.

Wybierając prezenty dla taty na urodziny, często pewnie łapiesz się na tym, że kiedy oglądasz jakiś fajny przedmiot: nową szlifierkę, stojak na koła czy szklanki do whisky, to już w myślach słyszysz, jak za parę miesięcy tata narzeka, że nie ma miejsca, bo wszędzie coś leży. Jeśli tak, to karta podarunkowa będzie świetna, a voucher na przeżycia jeszcze lepszy. Emocje miejsca nie zajmują, sama karta podarunkowa też niewiele, a ją zresztą po wykorzystaniu można wyrzucić.

Czy ojcowie mają swój ulubiony sklep?

Można by iść tropem stereotypów i gdyby to zrobić, to ulubionymi sklepami ojców byłyby składy budowlane, sklepy wędkarskie i motoryzacyjne, ale i tak nie warto szukać tam upominków. Jeśli jest coś, w czym wszyscy ojcowie są mistrzami świata, to taką dyscypliną jest szukanie wad w każdym produkcie. Niby wszystko mają, ale są bardzo wybredni, dlatego prezenty dla taty na urodziny ojcowie powinni wybierać sami. Jeśli tylko nadarza się okazja, żeby podarować im coś przydatnego, to niech sami mają też radość poszukiwań – dla każdego taty podejmowanie decyzji jest w gruncie rzeczy przyjemne, mimo głośnych zwykle narzekań. Zamiast kupić gotowy upominek, niech sobie sam tata wybierze gwoździe, deski, wiertarkę, zestaw błystek czy tam nową piankę do czyszczenia kokpitu w aucie. Karta podarunkowa z kolei będzie przyjęta zdecydowanie łatwiej niż pieniądze, o czym przekonał się każdy, kto jako prezent dla ojca na urodziny próbował wręczyć kopertę.

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.