Prezenty na urodziny dla kobiety

Urodziny to zwykle okazja do świętowania dla całej rodziny czy też grona przyjaciół. O ile na imprezę prawie każdy wybierze się z radością, to już pomysł na prezent może przyprawić o ból głowy. Czym się kierować, wybierając prezenty na urodziny dla kobiety? O czym marzy jubilatka w dniu 30-tych urodzin, a o czym 10 lat później? Jaki upominek ucieszy kobietę 50-letnią?

Pomysł na prezent urodzinowy dla kobiety. Co by tu wymyślić?

Może kupić zestaw eleganckich talerzy? Niby można, ale co, jeśli już podobne ma w domu? Albo co gorsza, obrazi się, że bliscy widzą w niej tylko kucharkę? No to może luksusowe perfumy? Ale jaki zapach wybrać, żeby jej się spodobał? Naprawdę, pomysł na prezent urodzinowy dla kobiety nastręcza niekiedy sporych trudności. Najlepiej, gdyby sama sobie wybrała, co jej pasuje! Zarówno jubilatka byłaby zadowolona, jak i osoba, która jej złożyła życzenia. Na szczęście, ten kłopot można łatwo rozwiązać, wręczając w ramach prezentu kartę podarunkową, bon lub voucher.

Jaki prezent na 30 urodziny dla kobiety?

Nie wiesz, co wybrać na prezent? Skorzystaj z poniższych wskazówek:

  • e-Bilet na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe ucieszy zarówno kochającą imprezy singielkę, jak i młodą mamę, która nie pamięta, kiedy ostatnio miała czas dla siebie z dala od domu i rodziny. 
  • Szalone zakupy odzieżowe. Ubrania, dodatki, galanteria skórzana i nowa para obuwia - naprawdę każda kobieta tego potrzebuje, nawet jeśli ma pełną garderobę.
  • Równie wiele radości sprawi 30-latce oglądanie zawartości jubilerskich gablot. Kolczyki, wisiorki i bransoletki - po prostu istne cudo. Lepsze będą te z cyrkonią, czy może z bursztynami? Niech przymierzy i sprawdzi, w czym jej do twarzy.

Co na prezent dla kobiety na 40 urodziny?

Też voucher albo bon podarunkowy, a jakżeby inaczej. A jaką kartę podarunkową wręczyć? Oto podpowiedzi:

  • Kobiecie, która trochę już w życiu przeżyła, ale ciągle jest młoda i chce się młodo czuć, warto podarować bon do drogerii z kosmetykami. Ciekawe, co tam wybierze? Może perfumy z nutką orientalną albo zestaw do domowej pielęgnacji włosów albo profesjonalny zestaw pędzli do makijażu? Jak myślisz? 
  • Prezent dla kobiety wcale nie musi być związany z ubraniami, biżuterią czy pachnidłami. Są wszak panie, które uważają, że nie szata zdobi człowieka, ale jego wnętrze. I co wtedy? Kobiecie, która wolny czas spędza z nosem w książkach, albo ze słuchawkami na uszach, wręcz kartę podarunkową do Empiku. Tam na pewno poczuje się w swoim żywiole.

Jaki prezent dla kobiety na 50 urodziny?

Kobiecie w tym wieku wszystko wypada i wszystko pasuje. Naprawdę, ucieszą ją zarówno zakupy odzieżowe, jak i wizyta u jubilera czy w księgarni. Co nie znaczy, że jest jej wszystko jedno, co dostanie. 

  • Jeśli pasjonuję ją dekorowanie wnętrz, to podaruj jej bon do sklepu z artykułami wnętrzarskimi. 
  • Chcesz ucieszyć prezentem kobietę, która wiele godzin dziennie spędza w kuchni na przyrządzaniu posiłków? Kup jej kartę na dostawy cateringowe albo bon na wizytę w restauracji. Niech sobie odpocznie od chochli i patelni.

Chcesz uszczęśliwić kobietę? Wyślij ją na zakupy!

Czy wiesz, co o pieniądzach powiedziała Marylin Monroe? Otóż stwierdziła, że forsa szczęścia nie daje, ale zakupy już tak! Już wiesz, co podarować mamie, siostrze, dziewczynie, żonie czy babci na prezent urodzinowy? Kobieta ucieszy się z zakupów bądź zbliżonej formy relaksu, takiej jak wizyta w salonie piękności czy też uczta duchowa w teatrze bądź na koncercie muzycznym. Zatem wybierz na prezent kartę podarunkową, pasującą do zainteresowań jubilatki, do jej potrzeb i osobowości. 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall