Prezenty na Walentynki
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Uniwersalna Karta Podarunkowa
Platforma handlowa
Markowe perfumy i kosmetyki
Sklep sportowy
Obuwie i akcesoria
Profesjonalna drogeria internetowa
Karta podarunkowa gitmall
background Layer 1
GiftMall
Dowolny nominał
Grupa sklepów internetowych
Produkty do domu i kuchni
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sieć hipermarketów
Sklep z zabawkami
Sklep komputerowy
Księgarnia internetowa
Sklep meblowy
Sklep sportowy
Sklep budowlany
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sklep z częściami samochodowymi
Produkty do stylizacji paznokci
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Sklep markowych zegarków

Prezenty na Walentynki

Miłość to uczucie, które mają zarówno zwierzęta, jak i ludzie. To ona inspiruje ludzi do tworzenia czegoś nowego. Jaką rolę odgrywa miłość w życiu człowieka? Niby duży, skoro przydzielono jej osobny dzień nazywany Świętem Zakochanych. Zastanówmy się, jakie prezenty na Walentynki można zrobić.

Napoje

W taki dzień miłośnicy zwykle kupują wino na romantyczną kolację. Ktoś lubi inne napoje alkoholowe jako miód, whisky, martini lub szampan. Ci, którzy chcą świętować bez alkoholu, oprócz soku i słodkiej wody mają możliwość zakupu bezalkoholowych analogów wcześniej wymienionych napojów (na przykład bezalkoholowego szampana lub wina).

Spersonalizowane prezenty

Jednakowe kubki ze zdjęciem, szlafroki haftowane, ręczniki, grawerowane ramki zdjęciowe

Wspólne chwile

Kochankowie zwykle potrzebują prywatności. Romantyczna kolacja w restauracji, kąpiel w wannie z aromatycznymi olejkami przy świecach, lub piknik w parku pomogą piękne spędzić czas bez długiej nieobecności w pracy, lub rodzinie.

Wydarzenie kulturalne

Posłuchać muzyczne kompozycje Mozarta w Filharmonii, zobaczyć taniec baletu "Jezioro Łabędzie" lub słuchać arie operowe podaruje morze przyjemnych emocji.

Warsztaty

Nauczyć się rozróżniać odmiany sera oraz je gotować. Mieć swój niepowtarzalny zapach tworząc perfumy. Stworzyć niezwykły zestaw naczyń kuchennych ze słowami miłości po ukończeniu kursu modelowania gliny. Bardziej interesujące jest wspólne nauczenie się czegoś nowego w trakcie szkolących warsztatów.

Wycieczka

Tylko weekend jest do dyspozycji młodych ludzi? Nie szkodzi. Złowić rybę razem na jeziorze, następnie ugotować pyszną zupę rybną na ognisku. Zbierać jagody i grzyby w lesie z noclegiem w namiocie. Czy para lubi sporty ekstremalne? Jeśli tak, spływy kajakowe górską rzeką, wyścigi motocyklowe lub skok ze spadochronem dodadzą żywych doznań i odrobinę ekstremalności młodym.

Podróż

Jak poznać siebie i partnera lepiej? Skutecznym rozwiązaniem tego pytania są podróże. Poczuć ducha pasji w Hiszpanii, wyrzucić wszystkie swoje emocje we Włoszech, zanurzyć się w prostocie i duchowości Indii, nauczyć się dokładności w Japonii. 

Wybierając sposób świętowania na Walentynki, trzeba pamiętać, że prezent powinien być niezapomnianym. Jeszcze lepiej, gdy zakochani mogą czegoś nauczyć się z tego oraz wynieść wnioski. Miłość rośnie i rozwija się jak osoba.
 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.