Why us?

8 years on the market
More than 1,000 customers
The largest catalog of gift certificates in Ukraine
Cladding — any point of Ukraine
Legal and accounting support
Process automation

Our partners

Our solutions

Uniwersalna karta podarunkowa giftmall

Najbardziej uniwersalny prezent, który pozwala wybrać towary i usługi bez jakichkolwiek ograniczeń budżetowych. Umożliwia nagradzanej osobie samodzielny wybór dowolnego produktu / usługi w sklepach z proponowanego katalogu marek polskich, od czajnika elektrycznego i biletów na koncerty do podróży po całym świecie.

Integracja katalogu za pomocą API

Łatwość integracji naszego katalogu kart upominkowych z Państwa programem lojalnościowym, stroną internetową lub aplikacją mobilną. Dzięki pełnej integracji katalogu, użytkownicy będą mogli natychmiast otrzymywać lub kupować karty podarunkowe, sprawdzać aktualny stan kart i ich nominały.

Gotowe rozwiązanie do zarządzania programem lojalnościowym / premiowym

Szybkie uruchomienie spersonalizowanej strony Państwa firmy z indywidualnym katalogiem kart podarunkowych, proces gromadzenia / wymiany punktów dla uczestników programu lojalnościowego / premiowego, który dokładnie rozwiązuje Państwa zadania. Możliwość szybkiego wdrożenia własnego programu lojalnościowego, który pozwala: zobaczyć i podzielić wszystkich zarejestrowanych członków tego programu; automatycznie przenieść uczestników z CRM lub innych źródeł; filtrować i segmentować listy nagród; śledzić wszystkie transakcje; gromadzić dane analityczne oraz informacje zwrotne.

Branding

Naniesienie logo i identyfikacji wizualnej firmy na karty podarunkowe oraz opakowania, aby uzyskać największy efekt wdzięczności od kolegów.

Wysyłanie kart

Usługa wysyłania kart zapewnia bezpieczną i szybką dostawę elektronicznych kart podarunkowych na różne adresy mailowe. Już nie trzeba tracić czasu na organizowanie dostawy do odbiorców.

Kalkulator oszczędności

Zautomatyzowane rozwiązanie dla firmy zatrudniającej większej niż 1000 osób, które pozwala obliczyć kwotę oszczędności w płatnościach dla pracowników na podstawie naszego rozwiązania.

Nasi partnerzy

Giftmall cases

Contact us

Click on the gift certificate

More in our blog

Note!

Error
Thanks for your feedback. It will appear on the website after moderation
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Success!
Are you registered on our website.
Something went wrong
An error occurred on registration steps.
Please, try to go through the registration process again.