Karty podarunkowe jako podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek

Wiele osób pragnie podziękować lekarzom czy pielęgniarkom za troskliwą opiekę. Jednocześnie wiele z nich ma problem, co można zakupić medykom. W końcu człowiek chce, by jego upominek sprawił przyjemność. Jeżeli więc nie macie pomysłu, co kupić, mamy dla Was ciekawe rozwiązanie, a mianowicie doskonałym wyborem są karty podarunkowe. Jakie wybrać?

Podziękowanie dla lekarza - karta podarunkowa to idealny wybór 

Jeszcze kilka lat temu wiele osób, dziękując za opiekę, kupowało lekarzom alkohol. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że nie do końca jest to dobry pomysł, co wynika z faktu, że wielu medyków nie pije. Taki prezent zdecydowanie nie wpisuje się w zdrowy styl życia. Można natomiast wybrać oryginalne podziękowania dla lekarza, które na pewno sprawią mu przyjemność i wywołają szczery uśmiech na jego twarzy. Prezent możecie dobrać pod specjalizację albo wybrać coś uniwersalnego. Jeżeli zastanawiacie się, jakie podziękowanie dla lekarza za operację będzie najlepsze, to możemy Wam polecić kartę podarunkową, np. do sklepu Douglas. Swoją drogą to dość praktyczny prezent. W końcu lekarz może sam wybrać, perfumy, których zapach mu odpowiada. Jeżeli wiecie, jakie zainteresowania ma Wasz medyk, to możecie dobrać prezent pod ich kątem. 

Podziękowanie dla lekarza ginekologa

Karta podarunkowa do sklepu Vistula dla ceniących modę i styl sprawdzi się idealnie. Pamiętajcie tutaj, że podziękowanie dla lekarza ginekologa, który np. odbierał Wasz poród nie musi wcale nawiązywać do narodzin dziecka. Podziękowania dla lekarza ginekologa nie muszą także obejmować kwiatów czy alkoholu. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się karta podarunkowa, np. do Zalando. W końcu wybór marek i produktów jest tam tak duży, że medyk na pewno znajdzie coś dla siebie. Wybierając na prezent kartę podarunkową nie trzeba obawiać się, że będzie to nietrafiony upominek. Otóż nawet jeżeli nie traficie w gusta lekarza, to zawsze taką kartę może przekazać on asystentce czy asystentowi. 

Podziękowanie dla lekarza chirurga

Podziękowania dla lekarza chirurga mogą natomiast obejmować kartę podarunkową do e-Bilet, gdzie będzie mógł zakupić właśnie bilet na koncert, by oderwać się od trudów codziennych obowiązków i odpocząć. Rzeczywiście możliwości jest naprawdę sporo. Pamiętajcie, że jeśli nie wiecie, jakie lekarz ma upodobania, to wcale nie oznacza, że nie traficie z prezentem. Zawsze możecie zakupić taki, który jest uniwersalny. Karta podarunkowa do sklepu z elegancką odzieżą czy perfumerii zawsze się sprawdza. 

Na jakie podziękowania dla pielęgniarek warto się zdecydować?

Za opiekę i troskliwą pracę warto też wyrazić wdzięczność pielęgniarkom. Podziękowanie dla pielęgniarek nie musi obejmować zakupu czekoladek. Zdecydowanie lepiej jest postawić na coś co rzeczywiście spodoba się obdarowanym. Nie od dziś wiadomo, że pielęgniarki pracują bardzo dużo i często są przemęczone. Dlatego też voucher do sklepu z kawą sprawdzi się wręcz idealnie. Ciekawym wyborem jest karta podarunkowa do sklepu typu Empik czy też sklepu ze słodyczami. W ten sposób obdarowana osoba będzie mogła wybrać to, co jej się podoba i na pewno będzie zachwycona z prezentu. Oczywiście możecie również zakupić kartę do sklepu z dekoracjami do domu czy też do perfumerii.   

Sklepy, do których warto zakupić karty podarunkowe dla medyków:

  • Vistula;
  • Wółczanka;
  • Empik;
  • Douglas;
  • Zalando;
  • Costa.

Podziękowanie dla lekarzy i pielęgniarek w formie karty podarunkowej jest dobrym wyborem, gdy chcecie wyrazić wdzięczność za troskliwą opiekę i sprawić drugiej stronie przyjemność. Tego typu prezent rzeczywiście sprawi, że medycy poczują się docenieni, co jest niewątpliwie bardzo ważne, gdyż nadal wielu z nich zmaga się z przepracowaniem, a taki gest ze strony pacjentów rzeczywiście pozwoli im nabrać więcej ochoty do dalszej, wytężonej pracy.   

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall