Karta podarunkowa dla mężczyzny

Bielizna, krawat, perfumy kupione w pośpiechu - każdy zna ten schemat. To właśnie te rzeczy mężczyźni dostają najczęściej w prezencie. Czy to nie banalne? W końcu chcemy, żeby bliska nam osoba poczuła się wyjątkowo, a nie pomyślała, że wyskoczyliśmy do sklepu w ostatniej chwili. Jaki więc prezent kupić ukochanemu mężczyźnie, by wyjść poza schemat i sprawić, że poczuje się doceniony? Jeśli chcesz się dowiedzieć, koniecznie zajrzyj do poniższego artykułu!

Jaki prezent wybrać dla mężczyzny?

Karta podarunkowa dla mężczyzny to świetny sposób, aby sprawić mu radość i pokazać swoje uznanie dla jego osoby. Czy to urodziny, Dzień Ojca, czy może Boże Narodzenie, taki prezent z pewnością namaluje szeroki uśmiech na jego twarzy. Co jednak zrobić, jeśli nie wiesz co konkretnie mu podarować? Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci wybrać idealną kartę upominkową dla mężczyzny w Twoim życiu.

Weź pod uwagę jego zainteresowania

Zastanów się dobrze - czy mężczyzna, którego chcesz obdarować ma jakieś hobby? Czy uprawia sport? Może lubi czytać? Jest miłośnikiem jedzenia? Wiedza o tym, co lubi, pomoże Ci wybrać kartę podarunkową, którą faktycznie wykorzysta. Na przykład, jeśli jest zapalonym graczem piłki nożnej, możesz kupić mu voucher do sklepu sportowego (Decathlon, Presto, Intersport). Jeżeli Twój luby jest smakoszem, może dostać kartę upominkową do konkretnej restauracji lub firmy zajmującej się dostawą jedzenia (Pyszne.pl).

Uwzględnij jego osobowość

Czy mężczyzna, któremu zamierzasz kupić prezent jest dowcipny? A może poważny? Czy lubi towarzystwo innych ludzi? Osobowość w znacznym stopniu pomoże Ci w wyborze idealnej karty podarunkowej dla niego. Na przykład, jeśli jest osobą raczej wyciszoną, powinien go usatysfakcjonować voucher do wybranej księgarni. Jeśli jednak jest człowiekiem pełnym wigoru, karta podarunkowa umożliwiająca zakup biletu na dowolny koncert (eBilet.pl) będzie strzałem w dziesiątkę.

Zastanów się czy czegoś potrzebuje

Być może jest coś, czego Twój mężczyzna aktualnie potrzebuje? Nowa para butów, garnitur, zegarek… Otrzymanie karty podarunkowej do sklepu, który sprzedaje to, co jest mu potrzebne pokaże, że jesteś w stosunku do niego troskliwa i  dbasz o jego komfort. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bonów prezentowych różnych sklepów i marek - bez problemu wybierzesz więc coś, co spełni Jego oczekiwania.

Jeden prezent dla faceta - wiele zalet

Karty podarunkowe mogą być świetnym prezentem dla każdego mężczyzny. Oczywiście, niektórzy martwią się, że jest to upominek, który może nawet nie zostać wykorzystany. Z tego względu przed jego zakupem należy zrobić drobny research o osobie, której zamierzamy go wręczyć - dzięki temu będziemy pewni, że obdarowany ucieszy się z voucheru i z pewnością wykorzysta go w przyszłości. 

  • Wybierając kartę podarunkową nie musisz dokładnie wiedzieć, czego pragnie Twój mężczyzna - wystarczy, że będziesz się orientować co lubi i jakie ma zainteresowania.
  • W większości przypadków kwota przypisana do vouchera nie jest narzucona z góry - sama wybierasz, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na prezent dla Niego.
  • W ekstremalnych sytuacjach możesz zdecydować się na uniwersalną kartę podarunkową (multi karta giftmall), która umożliwi mu zrobienie zakupów w wybranym przez niego sklepie.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall