Karta podarunkowa dla nowożeńców

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla każdego człowieka. Wspomnienia z tej uroczystości zostają z nami na całe życie. Ponieważ jest to moment wyjątkowy i podniosły, często może być również powodem do stresu - nie tylko dla Młodej Pary, ale i dla gości. Gdy tylko otrzymujemy zaproszenie na ślub, towarzysząca temu fala radości po chwili zaczyna zamieniać się w niepewność - w końcu, co podarujemy zakochanym? Jeśli chcemy wyjść poza utarty schemat, bukiet kwiatów i koperta z pieniędzmi nie spełnią swojej roli. Zatem, jaki prezent wybrać dla nowożeńców? Podpowiadamy!

Jaki powinien być prezent dla nowożeńców?

Aby żyli długo i szczęśliwie, każdy dzień rozpoczynali z uśmiechem, a powodów do radości nigdy im nie brakowało - choć życzenia dla nowożeńców potrafią chwytać za serce i często to one najbardziej cieszą Młodą Parę, warto dołączyć do nich dodatkowy upominek, z którym wkroczenie na nową drogę życia będzie dla nich przyjemniejszym doświadczeniem. Koperta z pieniędzmi, mimo że praktyczna, obecnie uchodzi za prezent nieco oklepany. Pamiątki ślubne, które później będą przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu, to zawsze trafiony podarunek, jednak dobrze jest dołączyć do nich coś jeszcze. Coś równie użytecznego jak pieniądze, jednak bardziej gustownego - kartę podarunkową.

Jaka karta podarunkowa na ślub?

Gdy już podejmiemy decyzję o zakupie karty podarunkowej - bez względu na to, czy jako główny prezent czy jedynie dodatek do pamiątki - pozostaje nam jeszcze jedno zadanie do wykonania. Musimy wybrać sklep, w którym voucher będzie obowiązywał. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością przypadną do gustu nowożeńcom. Z doświadczenia wiemy, że najcenniejsze prezenty to te, które są praktyczne. Ślub niekiedy wiąże się z przeprowadzką, dlatego karta podarunkowa do sklepu z artykułami domowymi czy sprzętem kuchennym z pewnością zadowoli Parę Młodą. Wszelkie vouchery do internetowych platform handlowych (Amazon, Allegro) również spełnią swoją rolę. 

 

Gdy jednak nie jesteśmy pewni, co najbardziej uszczęśliwiłoby nowożeńców, można postawić na bezpieczną opcję - multi kartę giftmall. Da ona świeżo upieczonym małżonkom możliwość wyboru, w jakim sklepie wykorzystają przypisaną do niej kwotę.

Niezapomniany prezent dla Młodej Pary

Nietuzinkowe prezenty ślubne są ostatnio na topie. Zamiast dawać nowożeńcom voucher na coś materialnego, dlaczego by nie zafundować im niezapomnianego przeżycia? Czegoś, co jeszcze bardziej zbliży ich do siebie i będą to miło wspominać przez następne kilka lat. Dobrze jest dopasować upominek do zainteresowań Młodej Pary. Przykładowo, jeśli są fanami muzyki, bon podarunkowy eBilet.pl pozwoli im na uczestnictwo w koncercie ulubionego artysty! Czy to nie wspaniałe? 

  • Wręczenie karty podarunkowej upoważniającej do udziału w koncercie lub innym wydarzeniu, pozwoli nowożeńcom stworzyć nietuzinkowe wspomnienia na całe życie.
  • Dając Młodej Parze kopertę z pieniędzmi nie mamy pewności, że przeznaczą je oni na coś fascynującego.
  • Voucher zapraszający do przeżycia ciekawej przygody to prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez zakochanych.
  • Wręczając taki prezent, przyczyniasz się do zacieśnienia więzi pomiędzy małżonkami.

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall