Karta podarunkowa dla pracownika

Zatrudnienie dobrego pracownika z pewnością nie należy do prostych zadań. Jeśli udało nam się odnieść rekrutacyjny sukces, czeka nas kolejne wyzwanie - znalezienie sposobu na motywowanie swojego zespołu. Pracodawcy często nie zdają sobie sprawy, jakich benefitów oczekują od nich podwładni, a z reguły to one budują lojalność teamu i wpływają na jego stopień zaangażowania w pracę. Zatem - jaki upominek kupić pracownikowi?

Upominek dla pracownika - po co?

Uprzejme gesty w kierunku pracowników i budowanie przyjaznej atmosfery w pracy niesie ze sobą korzyści nie tylko dla teamu, ale i dla pracodawcy. Premie, wyjazdy integracyjne czy upominki są inwestycją, która ma na celu stworzenie silnego i zmotywowanego zespołu. Jak powszechnie wiadomo - im większa motywacja, tym lepsze wyniki. Poprawiając samopoczucie swoich podwładnych skracamy dystans w relacji pracownik-pracodawca, co jest jedną ze strategii mądrego team buildingu. Mówiąc wprost - musimy dbać o swój zespół, by odwdzięczył się nam dobrą pracą.

Uniwersalny prezent dla pracownika

Postawmy sprawę jasno - prezenty dla pracowników będą skutecznym motywatorem tylko wtedy, gdy spełnią ich oczekiwania. Jest to dość trudne zadanie zważywszy, że często nie znamy swoich podwładnych na tyle dobrze, żeby wiedzieć o ich zainteresowaniach czy pasjach. Możemy oczywiście próbować swoich sił i zgadywać, jednak zazwyczaj jest to gra nie warta świeczki. Jeżeli chcemy, żeby na twarzy naszego pracownika zagościł szeroki uśmiech, postawmy na coś sprawdzonego i uniwersalnego - takiego jak karta podarunkowa.

Co podarować pracownikowi, nie narażając budżetu firmy?

Karta podarunkowa jest prezentem nie tylko uniwersalnym, ale i przystępnym cenowo. Jej wartość bez problemu można dostosować do aktualnych możliwości finansowych firmy, nie narażając przy tym jej budżetu. Jest to możliwe dzięki opcji wybrania wartości danej karty, które zaczynają się już od kwot rzędu 10 zł. To duże ułatwienie dla pracodawców, którzy dzięki temu zyskują ogromne pole do manewru.

Jaką kartę podarunkową wybrać dla pracownika?

Ogólna zasada jest taka: im uniwersalniejszy prezent, tym lepiej. Tak więc, wybierając kartę podarunkową dla pracownika musimy zwrócić uwagę na stopień jej przydatności. Najbezpieczniej jest celować w marki i sklepy, które mogą pochwalić się zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być:

  • Sklepy z artykułami domowymi oraz RTV i AGD (H&M Home, Media Markt, DUKA, MI-Home, Media Expert)
  • Drogerie i sklepy z kosmetykami (HEBE, e-fryzjernia, INGLOT, Amfora.pl, Douglas)
  • Jubilerzy (W.Kruk, APART, YES)
  • Księgarnie (Empik, TaniaKsiazka.pl, Digitalo)
  • Sklepy sportowe (Decathlon, Intersport, Presto)
  • Platformy handlowe (Allegro, Amazon) 

Innym podejściem, które zapewne jeszcze bardziej przypadnie do gustu Twojej załodze, jest wybór karty podarunkowej możliwej do zrealizowania w dowolnym sklepie uwzględnionym w katalogu. Jest to, tak zwana, multi karta giftmall. Wręczając taki podarunek swojemu pracownikowi zyskasz pewność, że będzie on w pełni zadowolony, a co za tym idzie - zmotywowany do pracy. Podwładny sam będzie mógł zadecydować, na co przeznaczy wartość otrzymanej karty podarunkowej. Warto także wspomnieć, że od momentu zakupu karta ważna jest aż 60 miesięcy.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall