Karta podarunkowa dla pracownika
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Uniwersalna Karta Podarunkowa
Platforma handlowa
Markowe perfumy i kosmetyki
Sklep sportowy
Obuwie i akcesoria
Profesjonalna drogeria internetowa
Karta podarunkowa gitmall
background Layer 1
GiftMall
Dowolny nominał
Grupa sklepów internetowych
Produkty do domu i kuchni
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sieć hipermarketów
Sklep z zabawkami
Sklep komputerowy
Księgarnia internetowa
Sklep meblowy
Sklep sportowy
Sklep budowlany
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sklep z częściami samochodowymi
Produkty do stylizacji paznokci
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Sklep markowych zegarków

Karta podarunkowa dla pracownika

Najlepszy prezent - to nie kolorowe pudełko, a podarunkowa karta. Każdy z nas kiedyś miał problem z wyborem prezentu dla osoby, którą nie znasz tak dobrze. Niełatwo odgadnąć interesy i polubienia innych. Współpracujecie z osobami już ponad parę lat, ale nigdy nie udało się dogodzić z prezentem? Albo nie wiesz jak podziękować za tak długą i wspaniałą współpracę? Mamy coś dla Ciebie.

Najlepsze rozwiązanie na prezent dla pracownika bądź byłego pracownika to karta podarunkowa. Czy może zbliża się wielkie otwarcie nowego salonu, czy biura i chcesz pocieszyć ich. W takim razie bony zostaną najlepszą nagrodą. Również, gdy zbliża się coroczna impreza pracownicza, możesz skorzystać z naszych usług i pocieszyć swoich pracowników.

Wiadomo, że każdy lubi prezenty, więc nie zapominaj o swoich spółpracownikach i upominkach dla nich. Najlepszą propozycją są nasze usługi, z szerokim wyborem prezentów. Tutaj znajdziesz świetną opcję.

Już nie trzeba włączać wyobraźnie dla podarunku

Gdy nie jesteś przekonany, że  będzie się korzystano z wybranego prezentu, możesz się nie martwić tym od dzisiaj.

Co może być lepsze za doskonały asortyment kart podarunkowych dla pracowników, które mogą zawierać w sobie usługi różnych kierunków od kosmetyki do wspaniałej podróży albo biletu do teatru, bądź na koncert wybitnej gwiazdy. To daje możliwość wyrazić swoją wdzięczność za dobrą współpracę pomyślnym prezentem. Dla naszych klientów również istnieje możliwość skorzystania z opcji naniesienia logo firmy z odpowiednim opakowaniem karty.

Jak mogę kupić kartę podarunkową?

Chcemy również zaoszczędzić twój czas, bo wiemy jak w dzisiejszych czasach jest to ważne, więc nie musisz szukać prezentu w sklepie, czy czekać na przesyłkę, możliwe  jest wysyłanie drogą mailową. Wystarczy tylko wybrać kartę podarunkową dla pracownika, a resztę zrobimy my. Możesz się nie martwić długim oczekiwaniem, dbamy o  twój czas, dlatego stworzyliśmy integrację katalogu, możesz teraz korzystać ze strony internetowej bądź z aplikacji mobilnej.

Nasze partnerzy

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów bonów i kart podarunkowych w Polsce. Nasi partnery taki jak: Mary Key, Peugeot, Porsche, McDonald’s.

Cenimy swoich klientów i zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji z kart podarunkowych dla pracowników, więcej szczegółów na ten temat mogą Państwo uzyskać na https://giftmall.pl/corporate

Zapraszamy do współpracy!

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.