Prezenty dla mamy

(46)
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Multi karta giftmall
Kup od 30 PLN
Uniwersalna karta podarunkowa
Kaufland Kaufland
Kup od 50 PLN
Sieć hipermarketów
e-fryzjernia e-fryzjernia
Kup od 50 PLN
Profesjonalna drogeria internetowa
eBilet eBilet
Kup od 50 PLN
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Player Player
Kup od 18 PLN
Platforma streamingowa
VISTULA VISTULA
Kup od 100 PLN
Sklep odzieżowy
W.KRUK W.KRUK
Kup od 100 PLN
Biżuteria i zegarki
Presto Presto
Kup od 50 PLN
Sklep sportowy
Amfora.pl Amfora.pl
Kup od 50 PLN
Sklep z kosmetykami
Douglas Douglas
Kup od 50 PLN
Markowe perfumy i kosmetyki
Zalando Zalando
Kup od 100 PLN
Sklep internetowy
Orange Orange
Kup od 5 PLN
Usługi telekomunikacyjne 
APART APART
Kup od 100 PLN
Biżuteria i zegarki
HOMLA HOMLA
Kup od 50 PLN
Wyposażenia domowe
DUKA DUKA
Kup od 100 PLN
Produkty dla domu i kuchni
Morele.net Morele.net
Kup od 50 PLN
Sklep komputerowy
Promod Promod
Kup od 50 PLN
Sklep odzieżowy

Prezenty dla mamy

Osobą, która pierwsza pojawia się w naszym życiu, jest mama. Tylko ona może wzrastać, karmić, edukować dziecko, dając całą swoją miłość przy tym. Jak można jej podziękować? Święto to wspaniała okazja. Bądź to Boże Narodzenie, Dzień Kobiet lub Urodziny, zawsze myślimy o tym, jakie prezenty dla mamy wybrać?

Małe dzieci lub uczniowie zwykle robią podarunki własnymi rękami. Dlatego, ramka zdjęciowa ozdobiona dziecięcymi rysunkami, papierowe kwiaty lub plakat z komplementami dla ukochanej mamusi wywołuje uśmiech i dumę ze swojego dzieciaka. Przygotować proste śniadanie składające się z naleśników i kakao, włożyć na tacę również bukiet świeżych kwiatów sprawi, że ten dzień od samego początku będzie niezapomniany.

Starsze dzieci, które dopiero zaczynają zarabiać pieniądze, zwykle robią symboliczne prezenty: butelka szampana ze zdjęciem, grawerowana figurka w postaci najbliższej osoby, koszulka z inicjałami lub skarbonka grawerowana. Koncert domowy, wiersze, prezentacja komediowa z nagrań wydarzeń rodzinnych: właśnie takie metody wykorzystują się, żeby zaskoczyć mamę.

Dorośli starają się darować praktyczne rzeczy lub coś pożytecznego. Rodzic uwielbia godzinami przebywać w wannie? - Po zaprezentowaniu półki do łazienki będzie możliwe przeczytanie ulubionej książki, delektując się kieliszkiem czerwonego wina. Gotowanie sałatek zrobiło się codziennością? Przyda się siekacz z deską do ziół.

Podkreślić kobiecość pomoże biżuteria. Odwiedzić stacjonarny sklep jubiler dla wybrania złotego pierścionka z kamieniem szlachetnym. Zamówić kuriera, który dostarczy produkt bezpośrednio do odbiorcy. Biżuteria bądź to wisiorek, kolczyki lub bransoletka, jako prezent na pewno trafi w dziesiątkę wśród pożądanych prezentów.

Kobiety kochają kwiaty. Zamówić dostawę ulubionych kwiatów z pudełkiem czekoladek i karteczką życzeniową, następnie przez kilka dni obserwować, jak mama zgadnie, kto jest dawcą.

Istnieje wiele innych prezentów, które można realizować poprzez zamówienie oraz opłacenie karty prezentowej lub bonu. Tak czy inaczej, bez względu na prezent, główna dla mamy jest uwaga.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.