Prezenty dla męża powinno dać się łatwo dobrać, bo przecież długo się już znacie, prawda? Z jednej strony nie da się temu zaprzeczyć. Z drugiej – bardzo często jest to pewien problem, bo żaden facet w historii jeszcze nie powiedział, co chciałby dostać i trzeba się wszystkiego domyślać. Podpowiedzmy więc kilka ciekawych kierunków poszukiwań.

Vouchery na święty spokój

Może nie będzie to najbardziej poprawne emocjonalnie zdanie, ale dobry pomysł na prezent dla męża to jakiś voucher, dzięki któremu będzie mógł on sobie odpocząć. I nie ma tu znaczenia, czy chodzi o prezenty dla męża na 30, na 50 urodziny czy na święta. Choć oczywiście przebywanie z rodziną jest przyjemnością samą w sobie, to czasem każdy facet woli pobyć sam albo z kolegami. Odpowiednio dobrany voucher na to pozwala.

  • Wybierając prezenty dla męża, warto przejrzeć listę voucherów i poszukać na niej czegoś, co koresponduje z niezrealizowanymi marzeniami.
  • Czasem będą to wyzwania większe, jak na przykład skok ze spadochronem, a czasem mniejsze, choćby sesja degustacyjna whisky.
  • Pamiętaj, że niektóre emocje całkiem nieźle przeżywa się bez osoby towarzyszącej. 
  • Nie wszystkie vouchery, które kupujesz, muszą być „dla dwojga”. Prezenty dla męża od czasu do czasu mogą uwzględniać tylko i wyłącznie jego – większości facetów będzie to bardzo odpowiadało.

Nieudany prezent? Na pewno nie z voucherem

Chyba wiemy, jaki masz problem z prezentami dla męża. Chodzisz całymi tygodniami i zastanawiasz się, co na prezent dla męża, a później on ani się nie uśmiechnie, jak już odbierze podarek, prawda? Cóż – tego nie przeskoczymy, podobnie jak i tego, że w takiej sytuacji niechybnie rodzi się niepewność, czy prezenty dla męża były dobrze wybrane. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić voucher, dzięki czemu to on sam będzie sobie szukał konkretnego prezentu, a Ty tylko pokażesz kierunek.

  • Większość mężczyzn ucieszy się, kiedy dostanie praktyczny prezent, ale każdy ma też jakieś kompletnie irracjonalne marzenia, których nie spełnia, bo albo brakuje pieniędzy, albo jakoś tak wydaje się, że są mało istotne. Uniwersalna karta podarunkowa pozwala odzyskać swobodę w tej kwestii – Ty dajesz dobry prezent, ale jednak nie musisz zastanawiać się godzinami, co dokładnie wybrać.
  • Niespodzianka to dla wielu facetów raczej średnio atrakcyjna koncepcja. Z drugiej strony, trudno sobie wyobrazić, żeby wszystkie prezenty dla męża za każdym razem z nim omawiać. Rozwiązaniem jest karta podarunkowa – taki bon czy voucher to w pewnym sensie nadal niespodzianka, ale na tyle elastyczna, że nie trzeba się nią przejmować, bo jest relatywnie niezobowiązująca.
  • Niezdecydowanie – oto koszmar prezentowy mężczyzn. Kiedy próbujesz się dowiedzieć, co na prezent dla męża kupić, ten ciągle zmienia zdanie. Daj mu voucher i niech sam podejmie decyzję. Potrwa to czasem i kilka miesięcy, ale nie martw się – dobra uniwersalna karta podarunkowa może mieć nawet parę lat ważności.

Prezenty dla dwojga

Skupialiśmy się do tej pory na tym, co warto kupić na prezent dla męża, jeśli ma on spędzić czas sam. Ale większość facetów uwielbia towarzystwo swoich żon. Jeśli więc znajdziesz voucher dla dwojga, a ostatnio nie macie dla siebie za dużo czasu, będzie to prawdopodobnie idealny prezent. Prezent niespodzianka dla męża: wyjście na masaż dla dwojga albo dobrą kolację to doskonały pretekst, żeby pobyć trochę razem i najlepiej bez dzieci. Nawet jeśli nie chcesz tego przyznać, to tak naprawdę oboje potrzebujecie trochę czasu tylko dla siebie nawzajem. 

Zgoda, taki prezent jako niespodziankę może być trudno zorganizować, a nawet gdyby się dało, to niekoniecznie będzie to przyjemne dla obu stron – być może Twój mąż nie będzie miał ochoty akurat na niespodzianki, więc dla komfortu Was obojga zakres prezentu i termin warto jednak przegadać zawczasu.

Poszukaj prostych rzeczy

Najbardziej atrakcyjne prezenty dla męża to często najprostsze pomysły: karafka, portfel, kufel, lampka czy plecak to rzeczy, które od lat goszczą w topkach właściwie wszystkich list prezentowych przebojów, choć zwykle jednak niżej niż karty podarunkowe i vouchery, ale być może tylko dlatego, że tych ostatnich jest po prostu tak dużo, że mając odpowiedni z nich, można kupić wszystkie inne prezenty z listy. A w tym zakresie uniwersalna karta podarunkowa ma pod sobą chyba wszystkie inne opcje.

Tak czy inaczej, zastanawiając się co na prezent dla męża wybrać, nie musisz przeglądać list najbardziej kreatywnych i nietypowych pomysłów. Więcej – to często ślepa uliczka. Niespodzianką mogą być dla mężczyzny raczej szczegóły, niż zarys planu: menu, pod warunkiem, że wie, kiedy idzie z Tobą do restauracji, typ zabiegu w SPA, ale jeśli już wie, że będzie to jeden z wielu rodzajów masażu albo lista dostępnych trunków, kiedy będzie wiedział, że dostanie voucher na degustację.

Jasne, są mężczyźni, którzy uwielbiają niespodzianki, są spontaniczni i energiczni, ale jeśli Twój do tego grona się nie zalicza, poszukaj prostego prezentu. Nawet jeśli przy wyborze będziesz mieć pewien niedosyt, to pamiętaj o naczelnej zasadzie kupowania prezentów: nie mają się one podobać kupującemu, tylko obdarowanemu. A jeśli chodzi o to, to prezenty dla męża są najpewniejsze, kiedy szuka się ich raczej na liście propozycji znanych i lubianych, a nie na liście nowości i trendów.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall