Prezenty dla szefa

Wybór prezentu dla szefa to prawdziwe wyzwanie. Łatwo o popełnienie gafy, a jak pokazują badania nietrafiony prezent potrafi nawet na jakiś czas popsuć relację. A w przypadku szefa czy szefowej to pewnie ostatnia rzecz jaką chcemy i na jaką możemy sobie pozwolić. Co na prezent dla szefa? Zainspiruj się!

Zacznijmy od zasad, dzięki którym unikniemy prezentowej wpadki.

Prezentowe faux paus — tego lepiej nie kupuj

 • Zbyt prywatne prezenty — może być niezręcznie, zwłaszcza kiedy zamierzasz kupić prezent samodzielnie.
 • Prezenty żartobliwe — jeśli nie trafimy w poczucie humoru szefa, nie będzie nam do śmiechu…
 • Prezenty niejednoznaczne, z podtekstami i wulgaryzmami — podobnie jak w punkcie powyżej. 
 • Odzież — po pierwsze możemy wybrać nieodpowiedni rozmiar, po drugie totalnie minąć się z gustem szefa lub szefowej.
 • Alkohol — niby prezent uniwersalny, ale jak nie trafimy ze smakiem lub – co gorsza – nasz szef okaże się abstynentem, zamiast uczty zmysłów podarujemy grymas rozczarowania.
 • Kawa i czekoladki — dziś brzmią prawie tak samo jak rajstopy i goździki. Prezent nudny i banalny, zupełnie nie pasuje do naszego wyjątkowego szefa.

Kupując prezent dla prezesa, musimy pamiętać, że jest to nasz przełożony i upominek powinien być utrzymany w odpowiednim tonie.

Prezent dla szefostwa — inspiracje

Jak wiadomo, co więcej głów to nie jedna. Warto na temat prezentu zrobić zespołową burzę mózgów. Być może ktoś ma pomysł na prezent idealny, a może wspólnymi siłami wpadniecie na pomysł na prezent dla szefa? Oczywiście im lepiej znamy szefa, tym łatwiej nam wybrać podarunek. Jednak zawsze istnieje ryzyko, że kupimy rzecz, którą już posiada. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup karty podarunkowej.Czy oryginalne prezenty dla szefa muszą być ryzykowne? Zdarza się, że tak boimy się wyboru nieodpowiedniego prezentu, że uciekamy do bezpiecznej przystani oklepanych, ale uniwersalnych rozwiązań. Okazuje się jednak, że oryginalne pomysły mogą być bezpieczne, a bezpieczeństwo nie oznacza w tym przypadku nudy.

Oto kilka propozycji prezentów:

 • Karta podarunkowa — bilet na najlepsze koncerty, spektakle, widowiska i imprezy sportowe. Wymarzony prezent dla kierownika — melomana, miłośnika kultury i sztuki oraz sportowych emocji. Szeroki wybór imprez —każdy dyrektor lub dyrektorka wybierze coś dla siebie!
 • Karta podarunkowa do księgarni internetowych. Twój szef/ szefowa należy do moli książkowych? Podaruj mu/jej możliwość wyboru spośród setek propozycji.
 • Karta podarunkowa do sklepów sportowych. Idealny prezent dla miłośników podróżowania i uprawiania turystyki górskiej.
 • Karta podarunkowa do drogerii z markowymi perfumami i kosmetykami. Co na prezent dla szefowej? Wybierz stylowy i elegancki prezent dla kierowniczki.
 • Karta podarunkowa do sklepu jubilerskiego. Diament najlepszym przyjacielem kobiety? Podaruj swojej szefowej odrobinę luksusu.
 • Karta podarunkowa do sklepów odzieżowych. O ile zakup konkretnej odzieży, wiąże się ze sporym ryzykiem, tak wybór vouchera jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem.
 • Karta podarunkowa do platform streamingowych. Prezent dla dyrektora — miłośnika seriali, filmów i programów różnych gatunków.
 • Karta podarunkowa — gry, programy użytkowe. Prezent dla geeków i wyznawców nowoczesnej technologii.
 • Multi karta giftmall. Praktyczny i uniwersalny prezent, kiedy nie masz pojęcia co lubi…

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall