Wiele osób w ogóle nie wierzy, że można kupić fajny prezent do 60zł. Zgoda – to dość napięty budżet, ale widzieliśmy już genialne prezenty kupowane za jeszcze mniejsze kwoty. To, co na pewno będzie potrzebne, żeby trafiać najlepsze prezenty do 60 zł, to solidne przemyślenie tematu. Bo na prezent taki budżet na pewno wystarczy, ale na to, żeby się szczególnie popisać – nie. I słusznie, bo nie o to chodzi, żeby się popisywać.

Ciekawe pomysły na prezent za 60 zł

Żeby nie komplikować sobie życia i nie spędzać długich tygodni w sklepach, przede wszystkim warto skupić się na voucherach, kartach podarunkowych i bonach. Ich wybór jest całkiem spory, a 60 złotych w wielu przypadkach pozwoli już na sfinansowanie pewnych zakupów.

  • Bony do sklepów sportowych. Prezent do 60 zł na pewno nie pozwoli na zbudowanie całego zestawu sprzętu potrzebnego do uprawiania jakiejkolwiek dyscypliny, ale to już kwota, za którą można kupić podstawową piłkę do koszykówki, genialne skarpety na zimowy trekking czy bardzo dobre, lekkie dętki do roweru, czyli te rzeczy, na które często trudno wysupłać środki, bo przecież coś innego jest ważniejsze.

  • Na prezent do 60 zł można też kupić voucher na Spotify Premium czy Netflixa – wiele osób bardzo się z tego ucieszy, bo ostatecznie streaming to tylko przyjemność, czyli ta kategoria wydatków, którą często w domowym budżecie odcina się jako pierwszą. A dzięki temu, że dostanie się je w prezencie – wcale nie trzeba z nich rezygnować.

  • Nieśmiertelny pomysł na prezent za 60 zł to zabawki. I to nie tylko dla dzieci. I wcale też nie mówimy o zabawkach dla dorosłych w wiadomym sklepie. Taka kwota wystarczy, żeby kupić na przykład śmieszny breloczek do kluczy czy maskotkę do samochodu, czyli, jakby na to nie patrzeć, także zabawki. Chyba że masz znajomych, którzy zbudowali wizerunek osób, które już zabawek nie potrzebują – na pewno oszukują, ale cóż, nie burz im wizerunku, tylko kup coś innego.

Bon podarunkowy może być tylko częścią prezentu

Mają rację ci, którzy twierdzą, że 60 złotych to często za mało w starciu z etykietami cenowymi w sklepach – też bywamy w galeriach handlowych, więc wiemy, jak jest. Ale prezent za 60 zł to nie musi być od razu voucher, który pokryje wszystkie potrzeby. Jeśli chcesz kupić znajomemu na przykład wodę perfumowaną, która kosztuje 150 złotych, to jest jasne, że 60 złotych nie rozwiąże problemu. 

A może rozwiąże? Bardzo często właśnie vouchery i karty podarunkowe pozwalają na realizację planów – także tych nieprzesadnie wielkich – które każdy odkłada, bo jest coś ważniejszego do kupienia. Dobrze dobrana karta podarunkowa może nie pokryć potrzeb w 100%, a i tak pozwoli zrealizować 100% marzeń. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz się zastanawiać, czy to wystarczający budżet.

Nie wiesz, co kupić? Kup uniwersalną kartę

Dla wielu osób prezenty do 60 zł są kłopotliwe właśnie dlatego, że często to tak naprawdę tylko uzupełnienie czyjegoś budżetu, ale też prawdą jest, że niektóre sklepy najtańsze karty mają dopiero na przykład za 100 złotych. I jeśli masz jakieś wątpliwości, brak Ci pewności, czy voucher do konkretnego sklepu za 60 złotych to na pewno dobry pomysł, na Giftmall możesz kupić uniwersalną kartę podarunkową. Niech obdarowany sam podejmie ostateczną decyzję.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall