Prezenty na Chrzest
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Uniwersalna Karta Podarunkowa
Platforma handlowa
Markowe perfumy i kosmetyki
Sklep sportowy
Obuwie i akcesoria
Profesjonalna drogeria internetowa
Karta podarunkowa gitmall
background Layer 1
GiftMall
Dowolny nominał
Grupa sklepów internetowych
Produkty do domu i kuchni
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sieć hipermarketów
Sklep z zabawkami
Sklep komputerowy
Księgarnia internetowa
Sklep meblowy
Sklep sportowy
Sklep budowlany
Sklep z kosmetykami
Sklep odzieżowy
Sklep z częściami samochodowymi
Produkty do stylizacji paznokci
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe
Sklep markowych zegarków

Prezenty na Chrzest

Ważne obrzędy związane z Bogiem i Kościołem stale mają miejsce w życiu ludzkim. Pierwszym aktem jednoczenia noworodka i Boga jest obrzęd chrzcielny. Nasi przodkowie wierzyli, że zanurzając się w wodzie, otrzymujemy ochronę przed naszymi grzechami i rozpoczynamy nowe czyste życie. Co możesz dać na to specjalne wydarzenie? Niezależnie od twojej sytuacji finansowej, preferencji tych, którzy zostaną powitani, możesz bez problemu zamówić jedną z naszych kart podarunkowych, które na pewno będą odpowiednie na takie święto.

Co wybrać na takie specjalne wydarzenie?

U osoby dorosłej zawsze możemy po prostu zapytać o jej życzenia dotyczące prezentów, ale co, jeśli mamy do czynienia z małym dzieckiem? Jeśli jesteś zaproszony na chrzest dziecka, nie panikuj! Pokażemy ci dobre opcje na prezent dla noworodka.

Więc co jest tradycyjnie prezentowane na to święto? Krzyż, srebro, pieniądze, bajki, książki religijne, wstążka lub łańcuszek na krzyż, Biblia, album fotograficzny z imieniem dziecka, ubrania i zabawki. Można kupić bon podarunkowy do sklepu jubilerskiego, gdzie rodzice nowo narodzonego sami mogą wybrać najlepszy krzyż. Możesz także zamówić kartę podarunkową w księgarnię lub sklep z zabawkami, gdzie jej właściciel kupi literaturę i zabawki dla dziecka. Istnieje również opcja bonu prezentowego na niezapomnianą sesję zdjęciową. Piękne zdjęcia dzieci zachwycą rodziców i krewnych na długo. Podobnie możesz zaoferować rodzicom wizytę do sklepu z odzieżą dla dzieci.

Nie zapomnij o ostatnim akordzie święta

Jeśli jesteś zaproszony na chrzciny dziewczynki, możesz również zaoferować jej rodzicom różnorodne srebrne i złote kolczyki, dając voucher do sklepu jubilerskiego. Oprócz robienia zdjęć możesz zamówić piękne wideo z procesu chrztu dziecka. Nie zapomnij o ostatecznym akordzie wakacji. Może to być wizyta do kawiarni lub restauracji, gdzie uczestnicy wydarzenia mogą spróbować czegoś pysznego.

Zaskoczy cię również wygląd bonu podarunkowego i jego projekt. Twój wybór na pewno zostanie doceniony i będą chciały ponownie skorzystać z tej wygodnej rzeczy. Nie trać czasu na szukanie standardowych prezentów w sklepach! Zamów nasze karty podarunkowe online, ponieważ jest to o wiele bardziej komfortowe i skuteczne.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.