Prezenty na Dzień Dziewczyny

Dzień Dziewczyny to święto, podczas którego warto docenić nie tylko swoją dziewczynę, ale też przyjaciółki czy koleżanki z klasy. Poniżej znaleźć można kilka inspirujących pomysłów.

Dzień Dziewczyny w klasie

Prezenty na Dzień Dziewczyn w klasie powinny być raczej drobne, niezobowiązujące. Chodzi o to, aby zrobić przyjemność koleżankom, docenić je, ale jednocześnie nie narażać nikogo na koszta. Upominki powinny być albo identyczne, albo różne, lecz dopasowane idealnie do gustów poszczególnych osób i co ważne – tej samej wartości. Dlatego też, dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziewczyn w szkole będzie voucher upominkowy. Zawsze sprawdzą się też kwiaty lub słodycze, będą stanowić miły drobiazg i dowód pamięci.

Jaki prezent na Dzień Dziewczyny wybrać?

Wybierając prezenty na Dzień Dziewczyny dobrze jest uwzględnić przede wszystkim zainteresowania, hobby danej osoby. Jeśli ktoś na przykład nie jest fanem aktywności fizycznej, a my kupimy prezent idealny dla sportowca, nie dość, że nie zrobimy tym żadnej przyjemności osobie obdarowanej, może to być dodatkowo potraktowane jak swoisty przytyk.

Możemy zdecydować się na prezent o niematerialnym charakterze, taki, który zapewni mile spędzony czas. Na Dzień Dziewczyny, prezent idealny to na przykład bilet do kina. Żeby jednak nie uszczęśliwić kogo na siłę wybierając nieodpowiedni film lub dzień i godzinę, w której dana osoba nie będzie mieć czasu na wyjście, zainwestować można w voucher. 

Inną ciekawą opcją jest wykupienie vouchera subskrypcyjnego, dającego dostęp do aplikacji z muzyką, audiobooków. Tego typu upominek pozwoli wypróbować daną usługę. Nie trzeba przecież kupować dostępu na rok, już miesięczna subskrypcja to świetny pomysł.

Kolejnym tropem podczas wybierania prezentów jest kupno czegoś o sentymentalnym charakterze, co obdarowana osoba będzie mogła zachować jako pamiątkę. Wybierając tego rodzaju przedmioty zadbajmy o to, aby były wysokiej jakości i faktycznie miały szansę przetrwać lata.

Żeby prezent był bardzo osobisty, można zdecydować się na coś z opcją personalizacji. W ostatnim czasie bardzo popularna jest biżuteria grawerowana. Drobne tłoczone napisy wykonuje się też na przykład na portfelach, kosmetyczkach. Zawsze miła jest też osobista dedykacja – wpisana do książki czy notesu.

Propozycje upominków

Upominki, które z dużym prawdopodobieństwem sprawią radość koleżankom z klasy to na przykład:

  • drobna biżuteria,
  • książki,
  • kosmetyki (na przykład pachnące płyny do kąpieli),
  • elementy wystroju wnętrz (świeczki, ceramiczne pudełeczka do przechowywania drobiazgów),
  • akcesoria (szal, rękawiczki, skarpetki w fantazyjne wzory).

Prezenty, z których kupnem na Dzień Dziewczyny warto uważać:

  • kubki (często są traktowane jako prezent, który wręczamy, ponieważ nie wiemy co podarować),
  • bardzo drogie upominki, zobowiązujące do podobnego zakupu na przykład na Dzień Chłopaka,
  • ubrania (źle oceniony rozmiar może sprawić obdarowanej przykrość).

Warto jednak nie zamykać się na typowo dziewczęce propozycje i wziąć pod uwagę także inne prezenty. Czasem dobrym pomysłem jest także zapytanie osoby, którą chce się obdarować o jej marzenia. Być może właśnie w ten sposób znajdziemy najlepszą propozycję, której realizacji nie tylko sprawi ogromną przyjemność, ale pokaże też, że jesteśmy dobrymi, zainteresowanymi słuchaczami.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall