Prezenty na Dzień Kobiet

Jaki upominek wybrać na Dzień Kobiet? Poniżej znaleźć można kilka inspiracji dla osób, które mają trudności z wymyśleniem idealnego upominku.

Jaki prezent wręczyć na Dzień Kobiet?

Jeśli ma się kłopot z wymyślaniem upominków, Dzień Kobiet jest tylko kolejną okazją, która stwarza taki "kłopot", szczególnie, że prezent na 8 marca wręczany jest też osobom, z którymi nie jesteśmy bardzo blisko.

Jakiego typu więc upominki wręczyć? To zależy między innymi od tego w jakiej relacji pozostajemy z daną kobietą i jaki budżet chcemy przeznaczyć na upominek. Prezenty na Dzień Kobiet wręczane na przykład sąsiadkom, koleżankom, nie powinny być bardzo zobowiązujące. Świetnie sprawdzą się symboliczne dowody pamięci – kwiaty, słodycze, puszka dobrej herbaty czy kawy.

Jaki prezent na Dzień Kobiet wręczyć komuś bliskiemu, na przykład żonie czy mamie? To już kwestia budżetu, osobistych zwyczajów oraz gustu osoby obdarowywanej. 

Pomysły na Dzień Kobiet, kiedy robimy prezent dla bliskiej osoby:

  • karta upominkowa / voucher do jubilera, perfumerii,
  • kolacja w eleganckiej restauracji,
  • galanteria skórzana lub voucher do sklepu z torebkami, który pozwoli wybrać prezent samodzielnie.

Można też pomysleć o ufundowaniu wizyty w SPA czy u kosmetyczki. Masaż, pielęgnacja dłoni – mogą one zapewnić obdarowanej osobie maksymalny relaks, pozwolić jej oderwać się od codzienności, wypocząć. Taki upominek jest znakomitym pomysłem dla mamy, żony, siostry czy bliskiej przyjaciółki. Warto też z okazji Dnia Kobiet, aby Panie fundowały sobie takie przyjemności w prezencie od siebie dla siebie.

Prezent na Dzień Kobiet w szkole

Dzień Kobiet obchodzi się często w szkołach. Zazwyczaj chłopcy zrzucają się na upominki dla koleżanek z klasy. Prezent na Dzień Kobiet dla nauczyciela to także często wybierana opcja. Na co w tych wypadkach się zdecydować?

Wychowawczyni można kupić na przykład miły drobiazg do domu – kubek, ceramikę. Problem polega jednak na tym, że zazwyczaj nie wiadomo w jakim stylu mieszkania urządzają szkolni nauczyciele. Dlatego też bezpieczną opcją jest karta prezentowa do sklepu, który prowadzi sprzedaż akcesoriów i dodatków do domu.

Prezent na Dzień Kobiet w szkole dla koleżanek powinien być niezobowiązujący, szczególnie, że najczęściej okazja to wiąże się z kupnem kilku, kilkunastu upominków. Powinny one być takie same lub tej samej wartości. Co może się sprawdzić? Fajnym pomysłem są vouchery na przykład na miesięczną subskrypcję do serwisów streamingowych, oferujących dostęp do audiobooków, muzyki czy filmów. Zawsze miłe są też po prostu kwiaty.

Prezent na Dzień Kobiet w przedszkolu

Warto już od najmłodszych lat uczyć chłopców jak miłe jest celebrowanie drobnych uroczystości. Prezent na Dzień Kobiet w przedszkolu powinien zdecydowanie mieć wymiar symboliczny, bardziej chodzi tu o nauczenie chłopców szacunku do kobiet, niż o prezenty. Samodzielnie zrobione laurki, czekolada – takie niespodzianki będą urocze i zupełnie wystarczające. Jest też to też idealna okazja do tego, aby porozmawiać z dziećmi o szacunku, równouprawnieniu, wzajemnych relacjach chłopców i dziewczynek.

Jeśli chodzi o Dzień kobiet, upominki są miłą tradycją i pomagają docenić kobiety obecne w naszym życiu. Warto jednak pamiętać o nich na co dzień.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall