Prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby pokazać swojej mamie jak bardzo się ją kocha. Przemyślany prezent sprawi jej na pewno mnóstwo radości.

Jak wybierać prezent na Dzień Matki

Zastanawiając się nad tym jaki prezent na Dzień Matki wręczyć mamie, warto pomyśleć o tym jaki ma ona gust, marzenia. Mówi się, żeby nie kupować upominków praktycznych. Jeżeli jednak mama należy do osób, którym największą przyjemność sprawi coś co się przyda – dlaczego nie? Pamiętajmy, że prezent robimy komuś, nie sobie.

Dobrze też pomyśleć o tym, jakie obdarowywana osoba ma potrzeby. Jeśli mama na przykład jest zmęczona, przepracowana – może idealnym rozwiązaniem będzie wysłanie jej do SPA. Jeśli z kolei dla niej sposobem na odpoczynek jest aktywność fizyczna, może karnet na basen lub jogę będzie najlepszym pomysłem.

Jeśli mamy pomysł ogólny na prezent, na przykład chcemy podarować mamie perfumy, ale nie wiemy na jaki zapach się zdecydować, problem rozwiąże karta prezentowa.

Biżuteria

Często dawany prezent na Dzień Mamy to elegancka biżuteria. Jest to dobry pomysł z kilku powodów. Po pierwsze, piękna biżuteria ucieszy niejedną kobietę, będzie stanowić doskonały dodatek do wielu stylizacji. Po drugie, prezent dla mamy na Dzień Mamy powinien mieć też wymiar sentymentalny. Biżuteria zostanie na lata, będzie stanowić wspaniałą pamiątkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie mamie vouchera do konkretnego sklepu jubilerskiego, żeby mogła sama wybrać i zrealizować swoje marzenie. Warto jednak przed tym zrobić mały research i zorientować się w ofercie tak, aby mieć pewność, że obdarowana będzie miała w czym wybierać.

Pomysły na prezent na Dzień Mamy:

  • naszyjnik z napisem "Mama", "Family",
  • zawieszka – serduszko,
  • kolczyki lub pierścionek z kamieniem przypisanym konkretnemu miesiącowi,
  • bransoletka z grawerowaną zawieszką.

Bilety

Wyjątkowy prezent dla mamy, który wywoła wzruszenie i radość to podarowany mamie wspólnie spędzony czas. Będzie to miało szczególne znaczenie jeśli nie widujemy się codziennie. W zależności od tego co lubi robić nasza mama, można ją zabrać do kina, teatru czy na koncert. Sprzedawane są różnego rodzaju vouchery, które można wykorzystać na platformach biletowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obdarowana będzie mieć wybór odnośnie terminu, konkretnego wydarzenia.

Upominki na Dzień Mamy, które pozwolą wspólnie spędzić czas:

  • wyjście na koncert ulubionego muzyka,
  • wizyta w teatrze / operze,
  • wzięcie udziału w evencie sportowym,
  • wzięcie udziału w wyjątkowym wydarzeniu: rewia, koncert muzyki filmowej, itd.

Relaks

Jeśli chodzi o Dzień Matki, prezent idealny to możliwość relaksu. Wyślijmy mamę do SPA, kosmetyczki. relaksujący masaż czy maseczka na twarz odprężą ją, pomogą zapomnieć o codziennych sprawach.

Prezenty na Dzień Matki z tej kategorii to także vouchery do wykorzystania na różnego rodzaju subskrypcje. Wieczór filmowy w domu, relaksująca muzyka czy wyciszenie przy ciekawym audiobooku – takie upominki na pewno się sprawdzą. W zależności od wartości vouchera, dostęp do różnego rodzaju aplikacji wykupić można na przykład próbnie, na miesiąc, albo na cały rok.

O mamach warto pamiętać nie tylko od święta. Wyróżnienie ich jednak w tym szczególnym dniu, będzie mieć wyjątkowe znaczenie.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall