Prezenty na Dzień Ojca

Dzień Ojca jest raz w roku, ale o prezencie dla taty warto pomyśleć z dużym wyprzedzeniem.

Jak wybierać prezenty na Dzień Ojca

Wydaje się, że ojcu znacznie trudniej wymyślić jest prezent niż mamie. Panowie, pytani o to co chcieliby dostać często odpowiadają, że nie wiedzą lub też są bardzo zachowawczy w definiowaniu swoich marzeń. Dlatego poniżej znaleźć można garść inspirujących pomysłów.

Zastanawiając się co kupić na dzień ojca warto przemyśleć przede wszystkim czym się on interesuje, jakie ma hobby. Może coś kolekcjonuje, jest pasjonatem modelarstwa, zapalonym miłośnikiem sportów wodnych? Upominki na Dzień Taty związane z pasjami obdarowanego sprawią mu dużo radości.

Pierwszy Dzień Ojca

Specyficzny jest ten pierwszy raz, kiedy mężczyzna obchodzi Dzień Ojca. Zazwyczaj jest to związane z dużym wzruszeniem, emocjami. Prezent na pierwszy Dzień Ojca kupuje mama dziecka i symbolicznie wręcza od maluszka. Co kupić na Dzień Taty obchodzony po raz pierwszy?

  • Książeczkę do poczytania z dzieckiem,
  • maleńkie buciki (jeszcze w czasie ciąży),
  • voucher na "wolny czas" – wyjście do kina, mecz,
  • klocki, które tata będzie mógł za jakiś czas poskładać z maluchem.

Kategoria: kultura

Jeśli tata jest zapalonym czytelnikiem, miłośnikiem filmów lub słucha dużo muzyki, Dzień Ojca będzie idealną okazją na prezent z kategorii kultura. Płyty, książki czy ciekawy serial na DVD na pewno ucieszą obdarowanego.

Co można kupić na Dzień Ojca, jeśli tata na przykład czyta w takim tempie, że trudno nadążyć za zawartością jego biblioteczki? Żeby przypadkiem nie zdublować danej pozycji, warto zainwestować w voucher do którejś z księgarni online. Dzięki temu, tata sam wybierze sobie te książki, które najbardziej go zaciekawią. W ten sam sposób działać można w przypadku filmów czy książek. 

Kolejną opcją jest karta podarunkowa, którą wykorzystać można w jednym z serwisów streamingowych. Abonament zapewni tacie długie godziny rozrywki.

Warto też przemyśleć prezent na Dzień Taty – voucher eventowy, na takie wydarzenia jak:

  • koncert ulubionego zespołu,
  • festiwal muzyczny,
  • festiwal filmowy,
  • film z muzyką na żywo.

Tata na zakupach

Są panowie, którzy lubią robić zakupy i tacy, dla których konieczność wybrania się do sklepu nie jest ulubioną rozrywką. Niemniej jednak, jedni i drudzy mają potrzeby – nowy sweter, dobra woda kolońska, ciepły zimowy szalik.

Jeśli więc chodzi o Dzień Ojca, prezent, który może się sprawdzić to na przykład wspólne zakupy z tatą. Ten ojciec, który lubi zakupy ucieszy się z towarzystwa i wybranego przez siebie prezentu, ten, który niekoniecznie jest fanem galerii handlowych doceni poradę córki czy syna.

Dobrą opcją jest też voucher do sklepów internetowych, taka forma zakupów pozwoli zaoszczędzić czas, uniknąć tłumów.

Pomysły na Dzień Taty można zawsze skonsultować – na przykład z mamą czy rodzeństwem. Mogą oni doradzić, zweryfikować nasze idee, czasem dyskretnie sprawdzić na półce czy danej rzeczy tata już przypadkiem nie ma. Warto też nieraz zrzucić się z bratem czy siostrą na coś o większej wartości i wręczyć ojcu jeden wspólny prezent. Szczególnie, że to pretekst do wspólnych odwiedzin.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall