Prezenty na imieniny

Imieniny są idealną okazją, żeby wręczyć komuś prezent. Upominkowych inspiracji warto poszukiwać z wyprzedzeniem.

Co kupić w prezencie na imieniny

Imieniny są okazją, którą nie każdy obchodzi. Dla wielu osób, szczególne starszych to najistotniejsze personalne święto w roku, nawet bardziej istotne od urodzin. Młodzież często nie wie nawet kiedy ma imieniny. Kupując prezenty na imieniny weźmiemy zatem pod uwagę kilka kwestii – osobiste zwyczaje, relację między obdarowującym a obdarowywanym, gusta i marzenia osoby, dla której szykujemy upominek oraz budżet.

Prezent na imieniny dla mamy

Jaki prezent na imieniny dla mamy wybrać? Dobre opcje to między innymi:

  • elegancka torebka,
  • ładna biżuteria,
  • zestaw kosmetyków,
  • dobra książka.

Możemy zapytać mamę wprost co chciałaby dostać, co jej się marzy. Możemy też, znając jej gust wybrać coś samodzielnie. Najbezpieczniejszą opcją, pozwalającą mamie wybrać coś, co najbardziej się jej spodoba, będzie bez wątpliwości voucher do wybranego przez nas sklepu, na przykład do jubilera, księgarni online.

Często też problemem jest znalezienie pomysłu na prezent dla teściowej na imieniny, szczególnie jeśli nie znamy się jeszcze aż tak dobrze, ponieważ widujemy się dosyć rzadko. Bezpieczną opcją będzie upominek do domu. Miły drobiazg, taki jak dzbanek na herbatę wraz z zestawem herbat, eleganckie filiżanki czy ciepły koc, sprawią przyjemność i będą dowodem pamięci. 

Prezent na imieniny kobiecie pozornie łatwiej jest wymyśleć. Wiele osób skarży się, że najtrudniej wpaść na pomysł, który spodoba się tacie. Poniżej znaleźć można kilka inspiracji.

Prezent na imieniny dla taty

Jeśli ojciec jest fanem gadżetów i elektroniki, warto wybrać dla niego voucher do sklepu, w którym kupi sobie na przykład wymarzone słuchawki, smartwatcha, akcesoria komputerowe czy nowy tablet. Dla kogoś, kogo interesują te tematy, zakup danego gadżetu jest zazwyczaj poprzedzony długimi godzinami researchu, dlatego też warto pozostawić osobie obdarowanej wolną rękę.

Dobry prezent na imieniny dla taty to też karta podarunkowa będąca voucherem na subskrypcję w jednym z serwisów streamingowych. Dostęp do audiobooków, ulubionych płyt czy filmów na pewno da ojcu wiele radości.

Prezent na imieniny dla mężczyzny może być też upominkiem wręczonym z myślą o zapalonym graczu. Dostęp do e-sklepu jednej z konsol pozwoli mu kupić nowe gry, dodatki.

Prezent na imieniny dla koleżanki lub przyjaciółki

Imieniny możemy też obchodzić w gronie znajomych, przyjaciół. Taki upominek powinien być raczej niezobowiązujący. Na przykład prezent na imieniny dla koleżanki z pracy, która w swoje święto przynosi do biura ciasto może być drobiazgiem. Puszka dobrej kawy, kwiaty czy słodycze w zupełności wystarczą. Jaki kupić prezent na imieniny dla przyjaciółki? Nasza relacja jest bliższa, może więc postawić na upominek bardziej personalny? Dobrym pomysłem może być voucher do SPA na masaż czy zabieg na twarz lub dłonie. Przyjaciółce wręczyć też możemy kartę prezentową do jej ulubionego sklepu z odzieżą czy perfumerii. Na pewno będzie wiedziała jak zrobić z niej użytek i wybierze najlepszy prezent sama dla siebie.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall