Prezenty na narodziny dziewczynki

Narodziny dziewczynki to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Z tej okazji często organizowane są przyjęcia, spotkania lub po prostu chrzciny. Zastanawiasz się nad tym, co kupić na narodziny dziewczynki?

Najlepsze prezenty na narodziny dziewczynki

Wybór odpowiedniego prezentu z okazji narodzin dziecka nie jest prosty. W końcu maluszek nie jest jeszcze świadomy swoich potrzeb i koncentruje się głównie na spaniu, jedzeniu i spędzaniu czasu blisko rodziców. Podarunek powinien być oryginalny i odpowiadający na potrzeby rodziców. Zamiast kupować materialne produkty, które nie wiadomo czy zostaną wykorzystane, możesz zdecydować się na voucher prezentowy. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, zarówno dla obdarowującego, jak i dla osoby otrzymującej podarunek. Prezent na urodzenie dziewczynki może odwoływać się do konkretnych preferencji rodziców lub opiekunów, albo też maluszka. Jaką wartość vouchera wybrać? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć indywidualnie:

  • osoby, które nie chcę przeznaczyć dużo na prezent, mogą zdecydować się na kupon na 50 lub 100 złotych;
  • osoby, które mają lepsze zaplecze finansowe, mogą kupić voucher na kilkaset złotych, co na pewno ucieszy młodych rodziców. 

Bez względu na sumę vouchera, warto pamiętać o tym, że liczy się gest i pamięć o narodzinach dziecka, a także dobry pomysł. W sytuacji, gdy podarunek otrzymuje mama dziecka, od razu po porodzie, zwykle wypada dać także jakiś drobiazg dla niej, na przykład kwiaty, coś słodkiego lub właśnie voucher do sklepu. W ten sposób można sprawić ogromną przyjemność świeżo upieczonej mamie, a przy okazji zadbać o nią w bardzo trudnym czasie, gdy jej organizm przechodzi przez wiele zmian i trudności. 

Voucher podarunkowy - świetny prezent z okazji narodzin dziewczynki

Jaki wybrać prezent na narodziny dziecka, w tym wypadku dziewczynki? To pytanie zadaje sobie wiele osób z rodziny, a także przyjaciele i znajomi świeżo upieczonych rodziców. Dobrym rozwiązaniem mogą być następujące propozycje:

  • voucher na zakup zabawek dla dziecka, na przykład do sklepu z elektroniką lub multimediami;
  • kupon do sklepu spożywczego, gdzie rodzice zrobią zakupy, wybiorą odpowiednie pieluszki i ubranka dla dziecka;
  • voucher do sklepu obuwniczego, w którym można kupić buty dla dziewczynki;
  • kupon do restauracji, gdzie rodzice mogą swobodnie spędzić czas, zjeść coś zdrowego i smacznego, chwilę odpocząć. 

Voucher może być doskonałym rozwiązaniem na różne okazje, w tym właśnie na narodziny dziewczynki. Oczywiście poza kuponem podarunkowym, można dać jakiś dodatkowy prezent, na przykład konkretną rzecz, o którą proszą rodzice. Świetną opcją jest również rozmowa z innymi osobami zaproszonymi na chrzest lub powitanie maluszka na świecie. Wspólnie można uzbierać znacznie większą sumę na fajną kartę podarunkową. Wystarczy, że 10 osób przeznaczy po 100 złotych, a rodzice otrzymają voucher aż na 1000 złotych, który będą mogli wykorzystać na zakupy dla maluszka. 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall