Prezenty na Święta

Prezenty świąteczne zawsze budzą wiele emocji i czeka się na nie z utęsknieniem. Nie tylko dzieci, ale też starsi oczekują tego magicznego czasu. Jeśli nie wiesz, co kupić swoim bliskim lub po prostu brakuje Ci czasu na chodzenie po sklepach czy buszowanie po Internecie, wybierz bony podarunkowe. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że Twój prezent na pewno będzie trafiony i oryginalny.

Karta podarunkowa idealna na świąteczne prezenty

Jeżeli  chcesz, aby Twój prezenty na święta były praktyczne i niepowtarzalne, obdaruj bliskich bonami podarunkowymi. Na pewno zapamiętają na długo czas, w którym dostali tak nietuzinkowy upominek i mogli samodzielnie wybrać dla siebie wymarzony prezent pod choinkę. Jak to w ogóle wygląda w praktyce?

* wybierasz jedną lub kilka kart z katalogu, w którym są pogrupowane sklepy i usługi

* określasz kwotę, na którą można zrobić zakupy na kartę podarunkową

* jeśli jest taka możliwość wybierasz opcję karty plastikowej lub wersję elektroniczną z kodem

* obdarowujesz bliską osobę bonem z określoną datą, do kiedy można zrobić zakupy

Co możesz podarować bliskim, jaki bon wybrać?

Masz bardzo dużo możliwości wyboru określonego sklepu czy usługi, dlatego wcześniej zastanów się, czym kogi obdarować. Jeśli bliska Ci osoba lubi czytać i nie wyobraża sobie tygodnia bez książki, podaruj jej voucher do księgarni. W tym miejscu kupi nie tylko książki, ale też czasopisma i inne artykuły, takie jak gry planszowe, płyty z filmami i muzyką czy artykuły dekoracyjne. Natomiast osobie, która prowadzi aktywny tryb życia, podaruj bon do sklepu z akcesoriami sportowymi. Prezenty świąteczne takie jak modne dresy, buty czy przyrządy do ćwiczeń w domowej siłowni na pewno sprawią bliskiej osobie wiele radości. Takie świąteczne prezenty na pewno zostaną zapamiętane na długo.

Kolejną ciekawą propozycją na prezent pod choinkę jest bon podarunkowy jest abonament w platformie streamingowej bądź w serwisie strumieniowym. Kto nie lubi odpoczywać przy ulubionej muzyce czy relaksować się podczas oglądania seriali lub filmów? Taki prezent to nie lada gratka dla kinomaniaków i melomanów. 

Jeśli masz w rodzinie lub wśród przyjaciół kogoś, kto śledzi nowinki modowe i lubi kupować nowe ubrania, podaruj mu bon do sklepu z odzieżą i dodatkami. Możliwość wyboru atrakcyjnych rzeczy, np. firmowej bluzy, spodni czy kurtki sprawi tej osobie dużo radości. Jeśli do tego dobierze sobie eleganckie dodatki, np. szalik, czapkę czy krawat, wtedy satysfakcja z zakupów będzie jeszcze większa. 

Dodaj coś od serca

Jeśli ciekawe pomysły na prezenty świąteczne, możesz je zrealizować, dodają jakąś rzecz do bonu podarunkowego. Wystarczy dopasować podarek do asortymentu sklepu czy usługi z karty podarunkowej. Do abonamentu na filmy czy muzykę dołóż np. słuchawki nauszne i kubek z dobrą herbatą lub kawą. Do bonu na biżuterię dobierz atrakcyjną kosmetyczkę lub pudełko na świecidełka. Prezent zapakuj elegancko np. w celofan czy kolorowe pudełko przewiązane wstążką. 

Nawet drobne prezenty na święta wzbudzają w sercu radość i dają poczucie, że ktoś pamięta. Liczy się przede wszystkim pamięć i czas, który razem spędzicie, a upominki świąteczne są miłą niespodzianką .

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall