Prezenty na Święta dla firm

Wzajemne obdarowywanie się świątecznymi prezentami to ogromna radość nie tylko dla dzieci. Oczekiwanie na prezent to także czekanie na czyjąś uwagę i okazanie miłości. Prezentów nie daje się każdemu, ale najbliższym sercu osobom. Istnieje też tradycja obdarowywania się prezentami w niektórych formach, co rodzi wśród współpracowników dobre emocje i zacieśnia więzy międzyludzkie.

Jakie prezenty wybrać dla pracowników?

Jeśli jesteś szefem firmy, w której zatrudniasz kilku lub wielu pracowników, pomyśl już dziś, co wybrać na prezent świąteczny dla firm. To bardzo ważny gest z Twojej strony, bo tym sposobem wzbudzisz we współpracownikach dobre emocje i atmosfera pracy będzie na pewno lepsza. Jeśli wiec chcesz być dobrym szefem, który chce sprawić innym trochę radości, wybierz nietuzinkowe i praktyczne prezenty na święta dla firm.

Jednym z lepszych pomysłów, bo zawsze sprawdzonych, są bony podarunkowe. Bardzo trudno wybrać samodzielnie prezenty świąteczne firmowe, bo każdy pracownik jest inny i ma swoje oczekiwania. Dlatego też najlepszym wyborem będzie karta upominkowa na zakupy w wybranym sklepie lub realizację konkretnej usługi.

Chcesz kupić bon podarunkowy? Tak to wygląda w praktyce!

Realizacja kupna jest niezwykle prosta i zajmie Ci zaledwie parę chwil.

  • musisz wybrać określony sklep lub usługę w katalogu na jednej ze stron internetowych z bonami podarunkowymi
  • określasz sumę, za jaką osoba obdarowana zrobi zakupy na kartę podarunkową. Ty uiszczasz opłatę i cieszysz się nietuzinkowym prezentem
  • na karcie podarunkowej jest data, do której można zrobić zakupy w sklepie lub zrealizować wybraną usługę

Co wybrać na prezent od firmy, co będzie najlepsze?

Sporo zależy od profilu działalności Twojej firmy, ale wcale nie musisz się tym kierować. Na pewno pracownicy ucieszą się, gdy będzie to praktyczny prezent od firmy, który sami sobie wybiorą w sklepie odzieżowym lub w drogerii. Atrakcyjnym prezentem może być bon podarunkowy na zakupy w Empiku, w którym nie brakuje książek, czasopism, gier i różnych artykułów dekoracyjnych. Tak samo dużą radość sprawisz współpracownikom, jeśli podarujesz im bony podarunkowe na zakupy na jednej z platform sprzedażowych, np. Allegro. To wymarzony prezent świąteczny dla firm, który samodzielnie wybiera się wśród mnóstwa dostępnych rzeczy wystawionych na aukcjach. 

Drobne upominki są zawsze mile widziane

Nie tylko drogie prezenty biznesowe dla firm, ale też zwykłe drobne upominki mogą sprawić wiele radości każdemu pracownikowi. Wystarczy, że podarujesz bony podarunkowe na wykupienie abonamentu w platformach streamingwiyh lub w serwisach strumieniowych. To nie lada gratka dla melomanów i kinomaniakow, których na pewno nie brakuje wśród Twojej załogi. A nawet jeśli nie trafisz  w ich gusta podarują bon podarunkowy dziecku czy innej bliskiej osobie. 

Nie czekaj na ostatnią chwilę, tylko już dziś pomyśl o atrakcyjnym prezencie dla firm. Zaoszczędzisz sporo czasu i zyskasz pewność, że Twój prezent w formie bonu na pewno będzie trafiony. Dostępne w formie kodu elektronicznego i czasami także  w formie plastikowej karty. Wybierz najlepsze rozwiązanie i podaruj swoim pracownikom atrakcyjne prezenty świąteczne.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall