Prezenty na urodziny dla dzieci

Jak wywołać radość na małej buzi i mieć pewność, że Twój prezent nie stanie się za chwilę kolejnym zapomnianym bibelotem na dnie kosza z zabawkami?

Trafione prezenty na urodziny dla dzieci

Uśmiech dziecka, które dostało wymarzony prezent, jest najwspanialszym podziękowaniem i dla niego z pewnością warto się postarać. Z drugiej strony szczere rozczarowanie, którego maluchy nie umieją ukrywać, łamie serce i potrafi wepchnąć dorosłego w głęboką otchłań poczucia winy. Jakie więc upominki dla dzieci na urodziny warto kupować, by były strzałem w 10? To bywa skomplikowane zadanie, szczególnie dla osób z dalszego otoczenia. Jeśli nie widujesz się z dzieckiem na co dzień, jesteś ciocią, dziadkiem, chrzestną lub rodzicem kolegi zaproszonego na przyjęcie urodzinowe, możesz dopytać rodziców solenizanta o to, co aktualnie jest na liście jego życzeń. Trzeba jednak i tu mieć na uwadze, istnienie granicy błędu. Dzieci w pewnym wieku bardzo szybko zmieniają swoje preferencje, z dnia na dzień wyrastają z ulubionej bajki, rezygnują z planu zostania policjantem w przyszłości na rzecz marzenia o kaskaderstwie lub jeżdżeniu śmieciarką. Zdarza się więc czasem, szczególnie kupując upominki dla dzieci w przedszkolu na urodziny, że lista sporządzona 2 tygodnie temu, przestała już być aktualna.

Bony podarunkowe - szansa na wymarzony prezent

Dorośli członkowie dalszej rodziny bardzo często nie wiedząc, co kupić, przynoszą solenizantowi kopertę z gotówką. Dzieci coraz szybciej doceniają tego rodzaju upominki. Niestety nie zawsze umieją już gospodarować pieniędzmi i zdarza się, że skarbonka szczupleje, a nie wiadomo jak to się stało. Z reguły to nie rodzice i rodzeństwo podbierają drobne, lecz sam właściciel przestaje panować nad rozrzutnością, kupując słodycze i drobiazgi, o których zapomina już na drugi dzień.

Vouchery na zakupy to zdecydowanie lepsze upominki na urodziny dla dzieci. Pozwalają samodzielnie zdecydować, co w danej chwili jest potrzebne lub stanowi obiekt pożądania. Takim sposobem z pewnością spełnisz marzenia dziecka.

Prezenty urodzinowe dla małych dzieci

Karty podarunkowa do sklepu z zabawkami, grami planszowymi, książkami to doskonałe prezenty dla dzieci na urodziny niezależnie od wieku. Ucieszy się z takiego podarunku nawet kilkulatek. Nie będzie musiał, jak zwykle, prosić się rodziców o wybraną zabawkę, lecz sam, jak dorosły zrobi zakupy do określonej kwoty. Dodatkowo taka sytuacja będzie lekcją odpowiedzialności i samodzielności. Obdarowany będzie musiał dokonać mądrej decyzji, podejść do tematu z rozwagą.

A co gdy wybierasz się na roczek dziecka? Prezent w postaci vouchera może być świetnym dodatkiem do drobiazgu wręczonego maluchowi osobiście. Rodzice z pewnością mądrze wykorzystają taki podarunek.

Prezenty urodzinowe dla starszaków i nastolatków

Dzieci od około 10 roku życia chętnie przyjmą bon nie tylko do sklepu z zabawkami, ale również kupon do wykorzystania w ulubionej grze na konsolę. Nastolatkowi możesz śmiało podarować voucher na eBilet.pl, by mógł wybrać sobie bilet do kina lub na koncert artysty, którego jest fanem. Starszej dziewczynce wręcz voucher na zakupy w sklepie z biżuterią. Kupi sobie modną bransoletkę, stylowe kolczyki lub czaderski wisiorek.

 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall