Prezenty na zdanie prawa jazdy

Czy zdanie egzaminu na prawo jazdy jest trudne? Cóż, to zależy, ale nie ma co dzielić włosa na czworo, bo każda okazja jest dobra, żeby trochę poświętować – zdanie prawa jazdy również! Warto więc chwilę pomyśleć, jaki prezent z tej okazji byłby najbardziej na miejscu.

Życie nie kręci się wokół auta

Domyślamy się, że wiele osób spodziewa się teraz jakiegoś suchego żartu o tym, że najlepszym prezentem dla świeżo upieczonego kierowcy byłoby Ferrari, ale nic takiego nie nastąpi. Głównie dlatego, że życie nie kręci się wokół samochodów, i prezent na zdane prawo jazdy też nie musi. Nie bez kozery na naszej liście prezentów pojawiły się vouchery na wizytę w SPA albo gabinecie masażu, bo sam egzamin niczym przyjemnym nie był, ale tak naprawdę każdy voucher, który pozwoli się trochę rozerwać, wypocząć i wrócić do normalnego trybu funkcjonowania będzie całkiem na miejscu.

A pozostałe propozycje? Skoki ze spadochronem i loty widokowe albo wizyta na strzelnicy? Cóż, czym się strułeś, tym się lecz – to taki pomysł na upominek za zdane prawo jazdy, dzięki któremu wyprodukowane zostanie tyle adrenaliny, że egzamin wyda się błahostką.

Prezenty za zdanie prawa jazdy? A niby po co?

Spore jest grono osób, które uważają, że zdanie egzaminu na prawo jazdy w ogóle nie jest okazją zasługującą na wyróżnienie prezentów. Wszystkich należących do tej grupy prosimy o wyjęcie kija (albo dźwigni zmiany biegów?) z wiadomego miejsca i wrzucenie na luz. Zgoda – raczej nie jest to największe osiągnięcie w życiu, ale też nikt nie mówi o drogich prezentach. To ma być raczej drobny prezent dla świeżo upieczonego kierowcy, wyraz sympatii i tyle! Takie małe podarunki bardzo pomagają utrzymać żywe relacje ze znajomymi i są po prostu miłym gestem oraz sposobem na odreagowanie.

  • Prezent z okazji zdania prawa jazdy powinien być niewielki. To, jaką kwotę uzna się za „niewielką” to oczywiście rzecz czysto indywidualna i my się nie podejmujemy rozstrzygania tego dylematu.
  • Nie ma żadnego powodu, żeby na siłę trzymać się motoryzacyjnego schematu. Jasne, jeśli rodzice w ramach prezentu kupią jakieś auto, to znajomi mogą na przykład zafundować voucher na wizytę w studiu detailingowym, ale równie dobrze możecie po prostu wyskoczyć na miasto na degustację whisky (tylko, prosimy, nie prowadźcie po tym samochodu).
  • Zdanie prawa jazdy to po prostu znakomita wymówka, żeby zrobić coś razem, gdzieś się wybrać, coś przeżyć. Jakby kwestia uprawnień do kierowania pojazdami ma tu naprawdę drugorzędne znaczenie.
  • Właściwie nie ma też znaczenia, co myślą inni: każdego sukcesu wypada pogratulować, a wszyscy wiemy, że nie zawsze egzamin to bułka z masłem, więc uczciwie przyznamy, że tak, jakiś drobny prezent na zdane prawo jazdy jest jak najbardziej na miejscu.

Voucher jako prezent z okazji zdanie prawa jazdy: czy to ma sens?

Zawsze będziemy promować vouchery, bo mają sporą przewagę nad klasycznymi prezentami i tym razem niewiele się zmienia. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to wartość takiego vouchera. Jak już wspominaliśmy, upominek za zdane prawo jazdy to powinny być raczej drobiazgi. I tutaj opcje są dwie:

  • jeśli należysz do tych szczęśliwców, którzy mogą uznać za drobiazg wydatek rzędu kilkuset złotych, to masz praktycznie nieograniczone pole manewru i wybierasz z pełnego asortymentu voucherów;
  • jeśli należysz do większości, to ten wybór będzie nieco ograniczony, ale spokojnie – nawet za 50 złotych można znaleźć ciekawe vouchery i całe mnóstwo bonów oraz kart podarunkowych, które w tym przypadku często będą jeszcze lepszym rozwiązaniem.

Karta podarunkowa może stanowić świetne uzupełnienie innych prezentów – możesz dogadać się z innymi osobami, które też planują zrobić jakiś prezent świeżo upieczonemu kierowcy, a wtedy, choć każdy z Was wyda niewiele, w sumie uzbiera się całkiem ciekawa pula prezentów, a w niej karta podarunkowa albo voucher zawsze będą miłym dodatkiem ze względu na elastyczność wykorzystania.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall