Voucher do kina

(2)
Pokaż filtr (5)
Zresetuj filtr (0)
Multi karta giftmall
Kup od 30 PLN
Uniwersalna karta podarunkowa
eBilet eBilet
Kup od 50 PLN
Bilety na wydarzenia kulturalno – rozrywkowe

Zrób filmowy prezent bliskim: voucher do kina, bon podarunkowy do kina lub karta prezentowa do kina

Filmowy prezent dla bliskich. Kino voucher. Bon podarunkowy do kina

Wszyscy uwielbiają oglądać filmy w ciepłym domu pijąc gorącą kawę kiedy na zewnątrz jest zimno lub uczucie dyskomfortu. W takich warunkach można swobodnie oglądać filmy z wolnym dostępem, ale nie będą one już nowe. Masz obok siebie kinomana obserwującego nowości branży filmowej? W dodatku osoba ma urodziny, a Ty nie masz żadnego pomysłu?

Zrób filmowy prezent, dając obejrzeć świetne premiery - podaruj voucher do kina. Co to jest? Na czym polega sedno? Voucher pozwala dostać bilety do kina w bezgotówkowo. Voucher przeznaczony tylko do jednorazowego wykorzystania - wymienić można na bilet dla jednej osoby. Wielkim plusem takiej niespodzianki jest długi czas do zrealizowania, co pozwala wybrać dowolny film w wygodnym dniu. Zazwyczaj nie ma opcji zwrotu.

Zauważmy, że coraz popularniejsze robią się vouchery dla firm:

  • atrakcyjna cena — zwykle są tańsze od normalnych biletów
  • dostępne są w formie tradycyjnych papierowych voucherów oraz elektronicznych kodów (ostatni wysyłają się równo e-mailem lub sms-em

Otwarte bilety do kina to znakomity pomysł na motywowanie pracowników. Bon podarunkowy kino (oznacza to samo, co voucher) -  to wspaniały prezent na każdą okazję!

Karta podarunkowa do kina

Karta prezentowa kino, zawierająca środki finansowe, pozwala zakupić bilet na dowolne wydarzenie realizowane przez sieć Wydawcy. W okresie ważności można ją doładowywać. W sprzedaży on-line dostępna elektroniczna karta prezentowa do kina (eKarta).

Rewelacyjną jest  karta UNLIMITED z rocznym dostępem bez limitu. Karta podarunkowa kino umożliwia również obejrzeć filmy w formacie 3D, 4DX lub IMAX. Za dodatkową opłatą można uzyskać dostęp do sali VIP. Oferta aktualna jest dla pary, rodziny, zespołu — osób, chcących spędzić czas w osobnej od innych sali w większym stopniu komfortu, gdzie fotele są wygodniejsze w porównaniu z normalnymi. Są dwa rodzaje VIP-sali:

  • light — jest to osobna sala, z podwyższonym poziomem komfortu i typowym zestawem popcornu oraz coli
  • all inclusive — gdzie wszystko jest wliczone w cenę (rozkładające fotele, dania, przygotowane na miejscu - gorące i zimne, sałatki, napoje).

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.