Prezent dla przyszłego taty

Zostanie ojcem, to bardzo ekscytujący czas oczekiwania. Pierwsze chwile z maluchem są ważne nie tylko dla mamy, również ojcowie mają powód do świętowania. Jak można uczcić tę magiczną chwilę? Co podarować przyszłemu tacie w prezencie?

Spersonalizowany prezent dla przyszłego taty

Szukając najodpowiedniejszego prezentu najlepiej podejść do tematu bardzo osobiście. Świetnie jest zastanowić się, co tak naprawdę sprawi bliskiej osobie przyjemność i wywoła uśmiech na twarzy?

Wśród prezentów dla przyszłego taty z całą pewnością zawsze sprawdzi się koszulka lub kubek z zabawnym napisem, która podkreśli wyjątkowość chwili. Obecnie dostępnych jest wiele modeli, różnych napisów, ale możliwe jest też zamówienie personalizowanych propozycji, unikalnych, wykonanych na indywidualne zamówienie. Wiele propozycji z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Panowie, którzy cenią sobie poczucie humoru z całą pewnością docenią niebagatelne prezenty.

Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej? To m.in.:

  • kubki,
  • koszulki,
  • bluzy,
  • poduszki,
  • ręcznik super taty,
  • zabawne skarpetki,
  • body dla dziecka ze śmiesznymi napisami,
  • zestawy koszulek dla ojca i syna.

Czy jeszcze inne gadżety ze śmiesznymi nadrukami, jak np. Ojciec Dyrektor, Co jak co, ale dzieci to Ci się udały czy Tata ma zawsze rację, jeśli nie ma mamy.

Wesołe gadżety świetnie sprawdza się zarówno do codziennego użytku w domu, ale i mogą być wykorzystane w pracy, jak np. kubek. Dla panów pracujących w biurze można rozważyć zakup personalizowanego kalendarza czy wizytowniki.

A może coś na poważniej?

Prezent dla przyszłego taty nie zawsze musi być utrzymany w żartobliwym tonie. Panom podarować można np. ulubioną płytę z muzyką, którą będą mogli słuchać wraz z maluchem lub bon podarunkowy, aby mógł on sam wybrać sobie wymarzony prezent, jako wstęp do tacierzyństwa.

Prezent dla świeżo upieczonego taty może mieć wymiar praktyczny i funkcjonalny. Jeśli jesteś już rodzicem z pewnością wiesz, jakie gadżety sprawdzą się w codziennej opiece nad dzieckiem. Może miś szumiś? Albo wybiegając nieco w przyszłość - zestaw gryzaków, butelek, podgrzewacz do mleka?

Jeśli przyszły tata podchodzi do swojej roli bardzo poważnie i chce doskonale przygotować się na narodziny pociechy można znaleźć odpowiednią lekturę, która pomoże mu przygotować się jeszcze lepiej. Jeśli nie do końca wiemy, jaką literaturę wybrać, aby trafić w jego potrzeby, wybrać można kartę podarunkową, dzięki której wybierze to, co przyniesie najwięcej wiedzy!

Prezent na dzień ojca

Spore pole manewru do obdarowania panów stwarza dzień ojca. Świętując go po raz pierwszy czy kolejny - emocje nadal pozostają, a podarunki od ukochanych dzieci to zawsze radość. Starsze pociechy z całą pewnością nie będą miały problemu z wyborem właściwego podarunku. Ale jak świętować, gdy maluch jest jeszcze w brzuchu mamy? Prezent na dzień ojca dla przyszłego taty to wyjątkowo emocjonujący podarunek, często wzruszający i wyjątkowy.

Jeśli nie chcemy obdarowywać przyszłego taty kolejnymi gadżetami można rozważyć wybór prezentu o nieco innej formie. Ulubiona książka albo płyta? A może wspólne spędzenie czasu? Mecz, wyjście do kina, teatru? To inspiracje,z jakich skorzystać mogą nieco starsze dzieci, aby obdarować ojca i spędzić z nim więcej czasu.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall