Pomysły na prezenty dla pracowników

Prezent dla pracownika może być wyrazem wdzięczności za wykonaną pracę, ale również stanowić zachętę i motywację. Jednocześnie pracodawca może podarować pracownikowi upominek z okazji jakiegoś święta i w ten prosty sposób sprawić mu przyjemność. Doskonałym wyborem jest choćby karta podarunkowa.

Prezenty dla pracowników - co warto wybrać?

Nie tylko otrzymywanie, ale również dawanie prezentów jest przyjemnością. Dlatego też warto docenić swoich pracowników za ciężką, wytężoną pracę i podarować im coś, co sprawi im przyjemność. Prezenty dla pracownikow nie muszą być wcale funkcjonalne, czy związane z charakterem pracy. Jednocześnie trzeba pamiętać, aby nie popełnić prezentowego faux pas, a więc nie zakupić czegoś, co może sprawić, że pracownik będzie urażony. 

Zdecydowanie lepiej postawić na upominek dla pracownika w formie karty podarunkowej. Taki prezent wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Tym bardziej, że możecie wybrać gift card do naprawdę różnych sklepów. Doskonałym wyborem jest choćby karta podarunkowa do sklepu z kawą. To nie tylko idealny prezent dla pracownika biurowego, ale też dla każdego innego, który np. musi wstawać wcześnie rano czy też zabierać pracę ze sobą do domu. 

Rzeczywiście dobra kawa dodaje energii na cały dzień. Oczywiście można także wybrać bony podarunkowe do Empiku, gdzie pracownik będzie mógł zakupić książkę ulubionego autora czy płytę ulubionego artysty. Warto tutaj zauważyć, że gift karty dostępne są w wielu nominałach i zaczynają się już od 30 zł. 

Prezent na mikołajki dla pracowników - dodatki, kubki, kalendarze czy inne akcesoria 

Prezent dla pracowników z okazji mikołajek może być symboliczny, a i tak sprawi obdarowanym dużo przyjemności. Warto zauważyć, że w ofercie kart podarunkowych można znaleźć nawet vouchery do Multikina czy restauracji. Można także zdecydować się na bon do eko drogerii, gdzie dostępne są kosmetyki naturalne. Oczywiście także bon do Empiku czy taniej księgarni będzie trafnym prezentem dla pracownika. 

Zamiast kubka z motywem świątecznym możecie podarować bon do sklepu z akcesoriami czy wyposażeniem do domu i pozwolić, by pracownik sam wybrał model, który najbardziej mu odpowiada. W ten sposób obdarowany nie tylko poczuje się doceniony, ale też wybierze sobie dodatek, który będzie pasował do wystroju jego mieszkania. Pomysł na prezent dla pracownika z okazji mikołajek może być związany ze świętami. Karta podarunkowa do sklepu, gdzie zakupi bombki choinkowe czy inne dekoracje świąteczne świetnie się sprawdzi. 

Doceń pracowników - podaruj kartę podarunkową 

Pracownicy, którzy czują się docenieni pracują efektywniej i bardziej się starają. Z tego też powodu od czasu do czasu warto podarować im kartę podarunkową, będącą wyrazem wdzięczności czy premią za dobrze wykonaną pracę. Do wyboru macie karty o różnych nominałach. Zatem zamiast wypłacać dodatek pieniężny do wypłaty, możecie postawić właśnie na zakup karty podarunkowej o wartości np. 500 zł. Za taką kwotę pracownik będzie mógł zakupić choćby eleganckie perfumy czy komplet stylowych kubków. Będzie mógł również zdecydować się na zakup ekskluzywnych kosmetyków, na które do tej pory szkoda było mu pieniędzy. Pracodawca powinien również wspierać wartości rodzinne i dbać, by pracownicy mogli spędzać czas w gronie najbliższych. Warto zakupić choćby bon podarunkowy do parku rozrywki czy też voucher na naukę lepienia pierogów. Pomysłów może być naprawdę bez liku.                 

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall