Nie wszystkie prezenty wręcza się z jakiejkolwiek okazji, czy może inaczej: niektóre wręcza się z okazji braku okazji. Oczywiście w takich przypadkach liczy się też oszczędność, tylko czy można zrobić tanie, ale praktyczne prezenty do 10zł. To zależy, jak pojemna jest według Ciebie ta kategoria.

Prezenty za 10 zl - przedmioty fizyczne odpadają w przedbiegach

Z powodu ceny nie ma nawet co zaczynać poszukiwań fizycznych prezentów, bo w tym zakresie mieści się (jeszcze) tylko kilogram cebuli. Może i ktoś uzna to za praktyczny podarunek, ale większość osób wybierze raczej najtańszy voucher do kawiarni albo doładowanie telefonu na kartę.

Przedmioty fizyczne przekraczają granicę 10 złotych wielokrotnie, a to, co można kupić za mniej, najlepiej zostawić na półce w sklepie ze względu na wątpliwą jakość. Tymczasem vouchery i karty prezentowe najczęściej można jeszcze dopełnić, jeśli więc chcesz kogoś tylko zaskoczyć czymś drobnym tak na dzień dobry, to będzie to wciąż całkiem sensowna alternatywa.

Gdzie znajdziesz prezent do 10 złotych?

W kategorii prezent do 10 zł można szukać głównie trzech typów produktów:

  • bony promocyjne od operatorów telefonii komórkowej lub niektóre karty przedpłacone. Tutaj te 10 złotych faktycznie czasem się przydaje – choćby na zakup jakiejś taniej aplikacji na smartfona, bo wiele z nich można opłacić z rachunku, przy czym ich ceny mogą się zmieścić nawet w tak niskim progu;

  • podstawowe vouchery do kawiarni sieciowych. Karta na prezent do 10 zł nie pozwoli na to, żeby wybrać się na kawę i ciastko, ale sama kawa (albo samo ciastko) powinny się w takim budżecie zmieścić, a nawet jeśli nie, to wystarczy dorzucić piątaka i już może się to udać;

  • karty prezentowe do 10 złotych można też kupić w pojedynczych księgarniach internetowych. Wiadomo – na książkę raczej to nie starczy, ale przy okazji najbliższych zakupów taki voucher będzie można wykorzystać czy to na kolorowanki dla dziecka, czy na przykład na komplet praktycznych i tanich długopisów.

Generalnie możliwości są ograniczone, ale to raczej takie drobne podarunki, które można wykorzystać „przy okazji”.

Karty podarunkowe do 10 zl — bardziej praktyczne, niż Ci się wydaje

E tam, po co ktoś by miał kupować kartę prezentową do 10 złotych, prawda? Otóż prawie na pewno już nie raz by Ci się taka przydała.

  • Każdy z nas ma znajomego, który pomoże – a to podrzuci autem do pracy, a to wymieni gniazdko elektryczne, a to pomoże przynieść choinkę na święta i tylko nigdy ani nie weźmie nawet symbolicznej dychy, ani nie chce innych podziękowań. W takiej sytuacji voucher jako prezent do 10zł może się sprawdzić idealnie.

  • Pewnie wszystkim też zdarzyło się wpaść do kawiarni z takimi trochę dalszymi znajomymi i nagle się okazuje, że ktoś nie wziął portfela ani karty. To wyobraź sobie, jak dużą radość wywoła to, gdy ktoś inni powie, że „a wiesz, ja mam akurat taką kartę podarunkową, to przecież spokojnie kawę zamówisz”. Jeśli nie chcecie się wymieniać pieniędzmi i robić sobie nawet symbolicznych długów, prezenty do 10zł są na tyle niezobowiązujące, że nikt nie będzie miał z nimi problemów.

  • Skoro już mowa o kawiarniach, to takie vouchery często mają ze sobą osoby lubiące spacerować po galeriach handlowych. Przy okazji można bez wydawania pieniędzy napić się kawy albo złapać rurkę z kremem – całkiem miły akcent, szczególnie jeśli po większych zakupach limit transakcji na karcie jest napięty jak plandeka na żuku.

Prezenty do 10zł trudno by było przypisać do jakiejkolwiek okazji, ale bez okazji są idealne i mogą dać ten szczery uśmiech, kiedy okazują się jeszcze bardziej pomocne, niż ktokolwiek by pomyślał.

To nie lepiej po prostu 10 złotych?

Właściwie nie ma sytuacji, w której wręczenie komuś pieniędzy byłoby lepszym prezentem niż przekazanie bonu prezentowego o tej samej wartości – a jeśli chodzi o 10 złotych, to widać to chyba jeszcze bardziej. Kod z vouchera z różnych powodów częściej wywołuje szczery uśmiech niż banknot o takim nominale, że zwykle tkwi w najdalszym kącie torebki albo na samym dnie kieszeni.

W prezentach liczy się też pomysł – a na jaki pomysł trzeba wpaść, żeby dać komuś przechodzoną dychę? Nawet jako największy drobiazg vouchery na kawę albo na kartę do telefonu sprawdzają się lepiej!

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall