100 złotych to nie majątek, ale na oryginalny prezent zdecydowanie wystarczy. Warto jednak pamiętać, że w tej cenie trudno będzie znaleźć coś niepowtarzalnego – chyba że od razu zdecydujesz się kupić voucher albo bon podarunkowy, wtedy nie będzie z tym problemu.

Prezenty do 100 zł – przegląd ciekawych voucherów

Wybór voucherów za 100 złotych będzie wbrew pozorom dość spory i nie chodzi tylko o karty podarunkowe, które można kupić nawet za wiele mniejsze pieniądze, ale vouchery na konkretne przeżycia. Przygotowaliśmy więc przegląd paru najczęściej wybieranych opcji.

  • Dobry pomysł na prezent do 100 zł to na przykład jazda gokartem. Taką atrakcję można zrealizować prawie w każdym większym mieście, 100 złotych powinno wystarczyć na sporo dobrej zabawy, a przy okazji jest to wciąż na tyle niski próg, że do wyścigu mogą dołączyć również znajomi. Jeśli budżet nie pozwala na zakup vouchera na jazdę supersamochodem po torze, to gokarty jako prezent do 100 zł będą znakomitą alternatywą.

  • Masaż to kolejny typ na prezenty do 100 zł. Być może nie wystarczy to na masaż klasyczny całego ciała, ale sesja masażu relaksacyjnego powinna się w tej cenie zmieścić. Na pewno mniej będzie kosztował masaż kosmetyczny lub relaksacyjny twarzy. Taki prezent najczęściej jest wybierany dla dziewczyny, ale i dla chłopaka może być źródłem sporej przyjemności.

  • Wspinaczka na ściance – prezent za 100 zł może być naprawdę niezwykły. Ścianka wspinaczkowa zwykle kosztuje wyraźnie mniej, a jeśli masz voucher na 100 złotych, to prawdopodobnie wystarczy nawet na kilka wejść, jeśli więc chcesz komuś zrobić niespodziankę i zachęcić do spróbowania nowego sportu, będzie to jeden z najpewniejszych typów.

W granicach 100 złotych – czasem trochę więcej, czasem trochę mniej – można też znaleźć vouchery do kawiarni czy restauracji. Nawet jeśli nie wystarczy to na cały prezent, może stać się skutecznym sposobem na sfinansowanie przynajmniej części wspólnego popołudnia.

Czy prezent musi być zupełnie oryginalny?

Pisaliśmy, że prezenty do 100 zł mogą być całkiem oryginalne – to prawda, ale trzeba jednak mieć świadomość, że nie o to w nich chodzi. To jeszcze nie ten budżet, żeby można się było skupić wyłącznie na oryginalności.

Zresztą zawsze radzimy, żeby skupić się przede wszystkim na wrażeniach, a nie na siłę starać się robić oryginalne prezenty. Oczywiście, fajnie będzie, jeśli uda się przygotować nietypowy prezent za 100 zł, ale znacznie ważniejsze jest, żeby był trafiony. Pewne atrakcje po prostu się w takim budżecie nie zmieszczą, a pamiętaj też, że prezent rodzi też potrzebę odwdzięczenia się czymś w podobnym budżecie. Dlatego wiele osób wcale nie będzie zachwyconych prezentami za 500 złotych, bo te, choć oryginalne, będą też wymagały odpowiedniego zaangażowania finansowego w drugą stronę.

Zatem – oryginalność tak, ale nie za wszelką cenę i wcale nie na pierwszym miejscu. Kupując prezent do 100 zł, skup się przede wszystkim na tym, żeby faktycznie dawał on radość.

Czego unikać, szukając pomysłu na prezent do 100 zł?

Pomysł na prezent do 100 zł to najczęściej będzie atrakcja dla jednej osoby. Pamiętaj jednak, że niektóre przeżycia są znacznie fajniejsze, kiedy można je przeżyć w grupie. Zaplanuj więc wszystko w taki sposób, żeby obdarowany nie musiał do prezentu za 100 złotych dołożyć kolejnych 200, żeby w ogóle móc się cieszyć najlepszymi wrażeniami.

Przytoczona wyżej jazda gokartem będzie świetnym przykładem – to nie jest aktywność, która dobrze smakuje solo, tak samo, jak wizyta w kawiarni. Albo uzgodnij ze znajomymi większą zrzutkę, żeby obdarowany mógł zabrać kogoś ze sobą, albo poszukajcie innego prezentu – być może zamiast gokartów lepsza będzie na przykład nauka jazdy na nartach?

Unikaj też prezentów, które będą kłopotliwe w swojej naturze. Jeśli ma to być prezent dla kobiety, może nie zaczynaj od bonu do sklepu budowlanego? Jasne, są panie, które uwielbiają majsterkować, ale jeśli nie masz pewności, poszukaj mniej ryzykownych rozwiązań. Możesz też kupić bon uniwersalny, czyli taki, który będzie można wymienić na dowolny voucher z oferty dystrybutora. Mamy takie w Giftmall i spokojnie wystarczy Ci 100 złotych. To bezpieczniejsze rozwiązanie, jeśli nie możesz się zdecydować, który z naszych bonów będzie odpowiedni w danej sytuacji. Mówiąc krótko: poszukaj prezentu fajnego, a nie kłopotliwego.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall