Prezenty do 40 zl

Mikołajki za pasem, a pomysłu na prezenty brak?- nic nie szkodzi. Karta podarunkowa umożliwi realizację najpiękniejszych marzeń naszych bliskich i znajomych. Mówiąc zaś stricte o mikołajkach klasowych, tu również mamy wielkie pole manewru. W wybranych sklepach czeka bowiem całe mnóstwo wysokiej jakości upominków w niezwykle przystępnych cenach. Większość z nich spokojnie kupimy za mniej niż 40 zł, a uśmiech na twarzy obdarowanego- bezcenny. Warto więc nieco bliżej przyjrzeć się temu prostemu rozwiązaniu, stanowiącemu jednocześnie prawdziwą receptę na sukces.

Prezenty do 40 zł dla każdego

               Wspomniana wyżej karta podarunkowa, choć jest stosunkowo nowym narzędziem służącym do dokonywania zakupów, stale zyskuje na popularności. Dzieje się tak między innymi za sprawą intuicyjnej obsługi i wolności, jaką daje. Wręczając kartę o określonej kwocie, pozwalamy koledze, koleżance, czy członkom rodziny samemu decydować o wyborze danego produktu, bądź usługi. Wystarczy zatem zorientować się, co odbiorca lubi i czym się interesuje, a później zakupić kartę dedykowaną konkretnym markom. Większość ludzi docenia taką swobodę i jest wówczas w stanie mądrze zainwestować pieniądze.

            Ponadto prezent za 40 zł kupiony przy pomocy karty zwykle nie różni się od swojej droższej wersji. Nie trzeba wszak przeznaczać fortuny, żeby zrobić niesamowite wrażenie. Nierzadko o wiele tańsze produkty potrafią zachwycić, a oprócz tego bywają nader praktyczne. Szczęśliwiec, który otrzyma kartę podarunkową bez dwóch zdań podskoczy z radości! Wiadomo przecież, że zakupy na własną rękę zwłaszcza panom bardzo się podobają.

Mikołajki w klasie- zero nietrafionych prezentów

            Poza tym organizowane co roku klasowe mikołajki wiążą się z ogromem pytań, jako że młodzież ma wiele odmiennych zainteresowań. Aktualnie problem odchodzi do lamusa, właśnie za sprawą omawianej  karty podarunkowej. Uczniowie, dostając ją, z przyjemnością i zapałem zasiądą do zakupów, a prezent na mikołajki do 40 zł już zawsze będzie trafiony. Po co więc głowić się nad skomplikowanymi projektami, skoro można „oddać pałeczkę” osobie zainteresowanej.

            Wymieniając z kolei propozycje prezentów za 40 zł, zaznaczyć warto, że tyle ile osób, tyle pasji. Współczesnym uczniom natomiast, podobają się często zabawne i szalone rzeczy, jak:

 • Personalizowane gadżety (kubki, poduszki, obrazki na ścianę),
 • Kolorowe t-shirty z humorystycznymi napisami,
 • Książki i magazyny z ulubionymi bohaterami młodzieży,
 • Śmieszne figurki dekoracyjne,
 • Zestawy kredek i farb,
 • Oryginalna biżuteria modowa,
 • Kosmetyki do pielęgnacji,
 • Słodycze z całego świata,
 • Breloki
 • Skarbonki z wesołymi dedykacjami,
 • Osłonki na doniczkę w unikalnych kształtach

 i oczywiście cały tuzin innych, zwariowanych pomysłów.

Prezenty dla obu płci

               Bez względu jednak na płeć, prezent na mikołajki klasowe do 40 zł powinien być symboliczny i przywoływać miłe wspomnienia. Po latach, gdy każdy pójdzie w swą stronę, upominek przywoła dawne emocje i sytuacje z czasów szkolnych. Trzeba też podkreślić, iż prezent za 40 zł jest znakomitą opcją- nie nazbyt zobowiązujący, lecz wartościowy. Jednym słowem, jak by nie spojrzeć, owa karta „robi robotę”:

 • Klasowe strojnisie mogą więc zaszaleć w butikach z ubraniami,

 • Mole książkowe wyruszą na łowy najnowszych thrillerów, czy komedii.

 • Towarzyskim łobuzom natomiast przyda się odrobina elektroniki, żeby mogli dalej utrzymywać łączność ze światem,

 • a kujonom spodoba się elegancki notatnik

Jakby nie spojrzeć, wszyscy będą zatem w stu procentach zadowoleni.

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.
Zrealizuj kartę giftmall