Prezenty na 20 rocznicę ślubu

Czy dana para woli prezenty praktyczne, czy bardziej przyda jej się coś zupełnie szalonego? Dostosuj podarunek indywidualnie do konkretnych osób.

Prezenty na 20 rocznicę ślubu, które spełnią marzenia

Porcelanowe gody to dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje! Warto uczcić taki staż w wyjątkowy sposób. To idealny moment, by zrobić wspólnie coś, co do tej pory było w sferze marzeń, na co zabrakło czasu, funduszy, albo odwagi. Wyjechać na zagraniczną wycieczkę, zobaczyć coś zupełnie nowego, skoczyć ze spadochronem, pojechać na rajd lub wybrać się na koncert ulubionego, zespołu, choćby miał się on odbyć w drugim końcu świata. Marzenia są po to, by je spełniać, a małżeństwo z 20-letnim stażem zdecydowanie zasłużyło na odhaczenie kolejnego wspólnego marzenia ze swojej listy.

Doskonale, jeśli zgadzają się z tym przyjaciele i rodzina, którzy postanowią pomóc bliskim w realizacji tego typu celów. Jeżeli wiec zastanawiasz się, jaki prezent na 20 rocznicę ślubu dla znajomych kupić, zaproponuj zrzutę z innymi gośćmi przyjęcia i podarujcie małżonkom voucher np. na eBilet.pl. Niech wybiorą sobie wydarzenie, w którym chcieliby wziąć udział. Może połączą je z wycieczką do innego miasta, gdzie przy okazji spędzą romantyczne chwile?

Również szykując prezent na 20 rocznicę ślubu dla rodziców, pomyśl o tym, by zorganizować im wspólny czas. Przy dzieciach na pewno im go brakowało.

Idealny prezent na 20 rocznicę ślubu dla siostry, brata lub przyjaciół

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla przyjaciół albo rodzeństwa powinien być podarunkiem od serca. Lepiej nie kupować samodzielnie przedmiotów. To bardzo często nietrafione prezenty, a bon na zakupy czy do restauracji, zawsze się sprawdzi. Szeroka oferta sklepów, punktów, z którymi współpracujemy, pozwoli Ci wybrać ten, w którym świętujące małżeństwo na pewno znajdzie coś, czego potrzebuje lub o czym marzy. Po dwóch dekadach od ślubu zwykle potomstwo jest już odchowane, samodzielne i można pomyśleć w końcu o sobie. Miej to na uwadze. Może Twoi bliscy szykują remont, przeprowadzkę lub budują dom? W takiej sytuacji najbardziej ucieszą się z karty podarunkowej do jednego ze sklepów meblowych, z artykułami dekoracyjnymi lub RTV, AGD. Sami zdecydują, co im się przyda. To ich 20 rocznica ślubu, prezent na wyposażenie domu, czy mieszkania będzie na pewno praktyczny.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla żony

Twoja żona zasługuje na wszystko, co najlepsze? Chciałbyś jej przychylić nieba i pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy? Zamów dla niej voucher do sklepu z biżuterią. Niech wybierze coś pięknego, by podkreślić swój własny, naturalny blask. Nawet najpiękniejszy diament nie przyćmi jej urody, dlatego śmiało może wybierać spośród złotych bransoletek, brylantowych kolczyków lub srebrnych łańcuszków. Wszystko zależy od budżetu, którym dysponujesz, lecz niezależnie od kwoty, Twoja żona na pewno znajdzie coś ładnego.

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla męża

Ten facet od 20 lat podziwia Cię nawet gdy budzisz się rano potargana, spocona, z odgniecioną na twarzy poduszką i strużką śliny na brodzie. Jak mu za to podziękować? Już on na pewno miałby jakiś pomysł. Dodatkowo możesz mu wręczyć voucher do sklepu z markowymi koszulami albo ekskluzywnego salonu odzieżowego. A może przypadłby mu do gustu voucher na degustację piwa, rafting lub przejażdżkę quadem w terenie?

Zwróć uwagę!

Błąd
Dziękujemy za opinię! Po moderacji opinia pojawi się na stronie
Karta podarunkowa

Działanie wykonano

Potwierdziłeś, że otrzymałeś karty podarunkowe. Dziękujemy za poinformowanie nas.
Powodzenie!
Jesteś zarejestrowany na stronie internetowej giftmall.
Coś poszło nie tak
Podczas rejestracji wystąpił błąd.
Proszę spróbować później.